Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen süteményhez használhatn...

Milyen süteményhez használhatnám fel az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kalácspudingot szerettem volna készíteni, de ostobaságomnak köszönhetően, mire rájöttem, hogy a kalács penészes a többi alkotóelemet már elkészítettem. Szóval most van 7,5 deci fahéjas, cukros, vaníliás, vajas tejem és egy másik tálban 3 felvert tojásom (mely csak édességre alkalmas, fahéjas lett egy kicsit...)

Ki tudok ezekből hozni valami, hogy ne a lefolyóban landoljanak? Nagyon köszönöm előre is! :)


2016. jún. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Madártej? Amúgy nem nehéz sütni kalácsot :)
2016. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Kavarj belőlük palacsintát!!!

Majd ha kisült, akkor kóstold meg, hogy milyen töltelék illene a fahéjas, vaníliás ízhez. El tudom képzelni, hogy valami baracklekvár, hasonló tökéletes lenne hozzá!

2016. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemcsak kaláccsal jó a felfujt szikkadt kenyér ,zsemle,kifli is jó hozzá.
2016. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!