Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha veszek az állatkereskedésbe...

Ha veszek az állatkereskedésben élő rovarokat (pl. tücsköt és lisztkukacot), azok már emberi fogyasztásra alkalmasak, vagy inkább tenyésszek belőlük egy második generációt és csak azt egyem, mert ki tudja mivel etették őket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A hőkezelés minden kockázatot megszüntet. Már csak az undort kell legyőzni, aztán sütheted is a tücsköt a fritőzben.
2016. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy lehet, hogy vattával, papírral, ilyesmivel tömték őket.
2016. júl. 16. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
És ha igen, akkor mi van?
2016. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Én simán megenném attól, hogy vattát evett.
2016. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ami nem emberi fogyasztásra készül, azt én mindenképpen fenntartással kezelném.


Gondolj bele, még a humán élelmiszerek is sokszor tartalmaznak mérgező/káros anyagokat.

2016. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tömik azokat vattával, papírral:)

Nekik való kaját kapják. Frissen vágott füvet, szénát, stb.

Voltam párszor egy ilyen tenyészetben. Igaz, utána még a gatyát is le kellett vetni, kirázni belőle a sok ugráló szörnyet.

2016. júl. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Jobb kaját kapnak, mint amit te eszel. Hiszen nekik is táplálónak kell lenni, a rovarevő állatokat nem a kitinpáncél tartja életben, hanem a tápanyag. Papír meg vatta...próbáltál te már eleségállatot nevelni? Pillanat alatt elpusztulnak, ha nem megfelelően takarmányozzák őket.
2016. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy mit evett, amit az ember nem tud megemészteni, azt a részét kisz....rja egészbe, aztán Jézus!
2017. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy szerintem nem annyira számít, amúgy a papírt még az éhező tücsök se enné meg(hiába készült fából), a vattát meg pláne nem, mert műanyag. Ők a salátát, a szeletelt almát és a füvet csipázzák.
2017. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Ennyi erővel, a vad húst sem lenne szabad megenni, mert azok, tényleg sok szeméthez, hulladékhoz hozzá jutnak.
2017. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!