Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Natur gesztenyemasszát vettem...

Natur gesztenyemasszát vettem véletlenül, lehet belőle finom gesztenyepürét készíteni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is így jártam egyszer :)

Cukrot és rumot keverj hozzá, gyúrd össze masszává és jó lesz.

2018. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Porcukrot? Mennyit? Rum aroma van itthon, abból mennyi kell bele? Ugyanolyan lett, mint a bolti vagy jobb, ha kidobom?
2018. febr. 4. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan lett, mint a bolti ízesített. Mivel azokban is ezek vannak.

Rumaromát nem szeretem, mert elég fura íze van. Én sütőrumot tettem bele.

Mennyiséget nem tudok, kicsit tettem belőlük. Megkóstoltam, aztán még, aztán megint kóstolás. Egyszerre ne tegyél sokat, mert azon már nem tudsz változtatni, ha túl sok lett.

Addig tettem hozzá, amíg olyan íze nem lett, mint a kész masszának.

2018. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem finomabb, bár én mindig cukormentest veszek, édesítővel készítem rum nélkül.
2018. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Pont abból lehget igazán jót készíteni, amiben az van, amit te akarsz. Amikor én kerestem, csak cukrosak voltak, márpedig cukrot nem veszek és nem eszem.
2018. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A rum vagy a rumaroma adja meg a jellegzetes, karakteres ízét. Cukrot, édesítőszert pedig saját ízlésed szerint tudod hozzáadni, persze közben kicsit nassolni, vagyis kóstolni kell, hogy olyan legyen az íze, mint amit szeretnél.
2018. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!