Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai ételekről, éttermekről?

Figyelt kérdés
Egy alkalommal elmentem egy ilyen gyorsétterembe és nekem ízlett amit ettem, viszont egy ismerősöm elkezdte utána telebeszélni a fejemet, hogy biztos kutyahúst vagy macskahúst etettek velem csirke álnéven. Erre mennyire lehet reális esély?

2022. jan. 16. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
#9 nem propaganda most meg. nemreg kezdte ot begyuruzni a ccp sajnos, ugyhogy lehet a jovoben tenyleg propagandabbak lesznek a videoi. o nyilvanosan kijelentette hogy sose szanta propagandanak a videoit, csak a sajat eletet akarta bemutatni es vonzobba tenni a videki eletet, de ez sajnos lehet valtozik a kozeljovoben
2022. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

7!

Teljesen jogos amit írsz, köszönöm a pontosítást!

Én igazából arra gondoltam hogy itthon Magyarországon nem valószínű hogy kutyahúst adnának.

2022. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem a kínai kaját. Nem ettem még eredetit, csak azt a tömegkaját, amiket hipermarketekben működő éttermeknél lehet venni. Nekem az is jó és különleges volt. Ha a házi ízekhez vagy szokva, akkor érezhető a különbség.
2022. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
72%
Ki az a 62%-os gyökér aki itt mindenkit lepontozott amúgy? 🤣🤣🤣
2022. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
gondolom valami rasszista
2022. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

#15 Én is erre gondoltam. Igazából mindenki leirta előttem a lényeget, hogy nincs kutya meg macskahús a kínai éttermekben. Nincs egy olyan jel sem ami miatt bármiféle okunk lenne ezt gondolni. Nekem eléggé csirkének tűnik amit ott felszolgálnak ízre is és külsőleg is és egy csirkehús felismeréséhez azért nem kell nagy szakértelem. Egy húsevő ragadozónak pedig nem lehet úgy feltálalni a husát, hogy az a csirkéhez hasonlítson bármennyire is.🤣🤣🤣

Meg amúgy is, honnan szereznének be kutyákat? Magyarországon illegális kutyát húsáért tenyészteni. Kóbor kutyákat pedig kinek lenne szabadideje befogni, az ott dolgozó emberek munka után az utcákat járják kóbor kutyákra vadászva, vagy hogy gondolja ezt aki ilyeneket terjeszt? 🤣 Ha mégis megtennék - ami nehéz lenne alapból annyi kutyát találni hogy legyen elég hús a felszolgáláshoz, márcsak emiatt sem érné meg nekik- a vendégeknek feltűnne, hogy más az állaga a húsnak. Ráadásul -mivel nem vágóhídról származó húsról lenne szó- valószínűleg betegségeket is terjesztene. A vágóhídon is eléggé kivizsgálják és kiválogatják a húsokat, hogy melyik veszélyes és melyik nem. A kínai éttermek pedig ugyanonnan szerzik a húst mint bármelyik más étterem az országban. Nem érné meg nekik kutyát felszolgálni semmilyen szempontból.

2022. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!