Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Jófajta Miccs (mititei)...

Jófajta Miccs (mititei) receptet esetleg? A legfinomabbat eddig Balavásáron ettem egy kiránduláson, sajnos nem volt lehetőség elkérni a receptet. Aki tudja hogyan készül ez a finomság ne tartsa magában.

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én nem mertem megjósolni, mert azzal riogattak hogy macska is van bele darálva. De igazából csak növendék hús.
2022. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
google
2022. júl. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jó mics titka a faszénen sütés.

Amúgy a legyegyszrűbb hús,só,bors,borsikafű,kicsi víz, szódabikarbóna.

2022. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
google>mics>recept
2022. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi miccs háromféle húsból készül. Disznó, marha, birka. Nem, nincs benne macska. A cicc mifelénk is házi kedvenc, ha hiszed, ha nem, 1-es.


Szóval, ez az eredeti recept. Ettől függetlenül, inkább marha-disznó keverékéből készültet lehet kapni mifelénk is. Erdélyi vagyok.

2022. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A birkahusi pedig nagyon drága.

Én nem vagyok húsos, de ha jól el van készítve és fűszerezve, tuti megkóstolnám. 🙂

2022. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!