Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tényleg a magyar konyha a...

Tényleg a magyar konyha a legjobb a világon?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 17:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell messzire menni, egy egyszerű fasírthoz is le kell pirítani a hagymát (nyilván zsiradékon), a hús is legyen jó zsíros, a kész fasírtot is van, aki bepanírozza. Eszméletlen, hogy mennyi felesleges kalória"



Jó, de amikor ezt kitalálták, pont az volt a cél, hogy minél több kalóriát vigyenek be.

Ha az ember napi 15 órában kemény fizikai munkát végez, akkor az salátán meg sovány csirkemellen hosszú távon nem fog menni, meg nem is az volt a szempont mert örült, ha végre tele ehette magát.


A legtöbb magazin a háborúk alatt még hízókúrákat hírdetett, magában etették a gyerekekkel a csukamáj olajat, hogy erősödjenek.

2022. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
86%

Szerintem a hatalmas többség szerint, nemzetközi szinten: NEM.

Senkinek nem ez a véleménye.

A Top 10-ben sem lenne benne.


Ha annyira jó, közkedvelt, akkor miért csak 1, max 2 magyar étterem van külföldön a fõvárosokban?

Olasz, indiai stb. meg rengeteg.

:)


Nem éppen az igényességérõl, a jó minõségû alapanyagairól híres.

2022. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Minden nemzetnek a saját ízvilága a legjobb, ez olyan, mint az, hogy a magyar nők a legszebbek, a magyar tudósok a legkiemelkedőbbek stb. Én nem jelenteném ki ezt így, szerintem minden nemzetnek vannak finom ételei és nem érdemes rangsorolni, mert teljesen más ízvilágúak.
2022. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szubjektív vélemény. Van akinek az indiai, másnak a magyar, harmadiknak az olasz konyha a kedvence.


Vannak finom és ismert magyar ételek. De az hogy "legjobb" ez egy szubjektív vélemény.


Én ettem már olasz, spanyol, görög, török, tunéziai, indiai, mexikói, perui, lengyel, ukrán, orosz, francia, jamaikai, kenyai, sri lankai, maláj ételt mégsem tudnék kedvenc vagy "legjobb" ételt mondani.

2022. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!