Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hozzám melyik nemzet étele...

Hozzám melyik nemzet étele illik, ha úgymond gyenge a gyomrom?

Figyelt kérdés
A csípős ételektől nagyon fáj a hasam, azonban néha, néha az édesektől is

ápr. 26. 16:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Köszönöm a válaszodat. Egyébként nincs semmilyen diagnosztizált emésztő rendszeri betegségem és ehhez hasonló tüneteket sem tapasztaltam, azonban az allergia vizsgálat lehet valóban jó lenne.
ápr. 26. 18:33
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Japán!
ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
A #2-est jól lepontoztátok, miközben a magyar konyha olyan változatos, hogy bármilyen gyomorpanasszal megtalálhatóak a megfelelő ételek. Amitől fáj a hasad, azt ne egyed, kb ennyi az egész. Tehát, ha nem bírod a csípőset, akár ne tegyél csípőset (bors, csípős paprika) a kajába. Problem solved.
ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nincs, hogy valakinek "gyenge a gyomra", ha emésztési problémáid vannak, akkor elöször orvost keress fel.

Másodszor nem nemzetek ételeiben kellene keresgélned, hanem kipróbálni, mi az, amit meg tudsz enni. Akár a magyar konyhában is vannak kifejezetten könnyen emészthetö fogások, és mindent el lehet készíteni erös paprika nélkül is.

ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
13-as: a magyar konyha semmivel sem változatosabb, mint bármelyik másik (kivéve az eredeti eszkimókat), csak ezt ismered, mást meg nem.
ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

#15, fogalmam sincs, vajon miért kezdtél személyeskedni, miért nem volt elég jól kioktatni, miközben kiforgattad a szavaimat.

Egyrészt egy árva szóval nem mondtam, hogy a magyar konyha változatosabb, mint bármelyik másik, másrészt pedig mivel 6 évet dolgoztam felszolgálóként 1. osztályú kínai étteremben, 4 évet Németországban szakácsként autentikus bajor étteremben, 2 évig vezettem olasz éttermet, pincérkedtem jobbnál-jobb szállodákban, bejáratam a fél világot - Európán kívül olyan helyeket is beleértve, mint Dél-Amerika -, nem elképzelhető, hogy majdnem olyan jól ismerem más nemzetek konyhát, mint Te? Rövidebben: ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna.

ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Németek alig fűszereznek
ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!