Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretnék itthon csinálni...

Szeretnék itthon csinálni sushit és sashimit. Hol tudok venni olyan lazacfilét, amit biztonságosan lehet nyersen fogyasztani? Parazita mentes, "farm raised" lazac filét keresek. 25f

Figyelt kérdés
Esetleg ha van tippetek, akkor légyszi írjátok már le! Köszi :3
máj. 18. 20:28
 1/6 anonim válasza:
27%

Auchan?

Igaz én még nem vettem, de ott szoktak kirakva lenni, ilyen cuccok, meg csináld magad sushi kit-ek, meg mindenféle lazac, rák, surimi.

máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A tálcás füstölt lazacokat mind lehet, sőt érdemes is nyersen enni. Amik a hűtőpultban vannak a felvágottaknál, nem a tőkehúsnál.
máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én a füstölt ízeket nem szeretem! Továbbra is várom a választ hogy hol lehet olyan adatot venni, amit biztonsággal lehet enni anélkül, hogy valamilyen parazitális fertőzést összeszednék
máj. 18. 22:40
 4/6 A kérdező kommentje:
adatot = lazacot
máj. 18. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lazac ami itthon kapható halgazdaságban nevelkedett tehát valószínűleg parazita mentes

Legtöbb multiban kapsz előhűtve.

máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!