Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A McDonald's miért ennyire...

A McDonald's miért ennyire töretlen sikerű?

Figyelt kérdés

Mondták többen, hogy valami titkos a fűszerezés, amit még nem tudtak megfejteni.

Van aki szerint van benne valami titkos cucc, ami a szervezetet hozzá szoktatja, és rá lehet szokni, mint a cigire.


Van rá magyarázat, hogy miért ennyire menő, és töretlen a McDonald's étterem?


2011. júl. 22. 12:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
én csak HALLOTTAM ezt, nem értem, miért kell lepontozni. :S lehet, h nem így van, csak ezt hallottam.
2011. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
0%
13:32 Azért lélegzek mert az is menő és mindenki azt csinálja ezért én is követem őket:D
2011. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
31%

Egy nagy szar népkonyha.De mindenki úgy isteníti mint valami trendi éttermet.


"jaajjj tegnap voltunk a mekibe"


Ezeket a nagyzolos feltörekvő kis parasztokat lelőnném.

2011. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyzolós feltörekvő parasztok járnak mekibe.Ha ezzel menőzik valaki,akkor ott oltári nagy a csóróság.A meki tipikus proli gyorskajálda,de finom.Aki szidja hogy egészségtelen,az gondolkozzon el azzon hogy mégis melyik másik étteremben látja kiirva a hozzávalókat és az ételekben megtalálható kalória mennyiségeket???Elmondom,sehol!A mekiben meg mindenen rajta van,aztán tied a döntés.Kb havonta,két havonta én is bemegyek,sztem finomak,főleg a szeonális ajánlatok.
2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
0%

nézd meg a vevőit ilyen 1mázsa alatiakat keveset látsz :)

a kis méretű sajt burger ami 2 falatt

kell belőle 30hogy kicsit ne érezd magad éhesnek

2011. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%

A nyugati majmolás miatt.


Ha pacsirta ételbár lenne a neve már nem lenne ilyen sikeres :)


Mert az nem trendi. Jaaajjj az olyan gáz,az a név hogy pacsirta

2011. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Én még életemben nem voltam,inkább eszek bármelyik kis hamburgeresnél olcsóbban nagyobb adagott.


(egyszer voltam bent megnéztem az árlapott és megláttam mennyi kis nyomorék nagyzolós kis senki van bent egyből sarkonfordultam.)


Mobiltelefon,kocsikulcs az asztalon, kondi termes b..igyerekek,szolis ri..ncok. ááááá nem nekem való embernek.


Most mondhatjátok,hogy ha egyszer voltam akkor honnan tudom,hogy mindig olyan emberek járnak oda?


Minden mc.donalds olyan mint egy kirakat a városokban,hogy lehessen láttni a sok csirát aki odajár.


Huu ugye milyen furcsa vagyok,hogy van egyéniségem és nemvagyok tömegcikk mint a legtöbb ember


MEKI :)))))))))

2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Aki meg lehurrog az magára ismert a leirásban :)


Ennyi :)

2011. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mert rohadtul finom! Mondom én, aki másfél éve nem evett édességet és állandóan zöldségeket zabál. Nem, én saláta evés közben nem a csokiról álmodozom, hanem egy sajtburgerről, esetleg egy BigMacről. Viszont csak akkor eszek ott, ha poharat adnak ajándékba:D Tehát voltam valamelyik nap : D De egyszerűen tényleg rohadtul finom, viszont valóban nem engedhető meg, hogy valaki mindennap egyen. Nem azt mondom, hogy olyan ritkán mint én, hanem csak maximum heti 1-2x. Ha gyors kajára vágytok, egyetek inkább gyrost, vagy menjetek be egy kínai büfébe:)
2011. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Speciel mi azért jártunk a mekiba mert az közelebb volt a vonat állomáshoz (meg egyszer beprobáloztam a burger kingnél de ott az a menü amit a meki veszek kisebb is volt, meg drágább is) most meg kb 2-3 évente ha eljutok egy mekibe...

Van a Super Size me megnézették velünk, tudni kell róla (aki látta tudja) hogy ugye a csávó csak mekis kajákat evett és elhizott tönkre ment a szervezete stb stb... kérdeztek utca embereket és egy francia hölgy mndta, hogy az amerikai mekiben a legkisebb adag akkora mint euban a legnagyobb.. szóval ennyi. jah meg hogy az emberek a legnagyob (aszem Jumbo a neve) veszik meg (2l kola dukál hozzá) merthogy olcsobb... (ugyanakor egy diabetikus bemutatta hogy a mekiben is lehet "egészségesen" étkezni (alias saláta+ásványvíz)

2011. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!