Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Angliában lehet gesztenyepürét...

Angliában lehet gesztenyepürét kapni? Ha igen mi a neve? És vaníliás cukrot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

chestnut puree ,vanillin sugar.

szerintem lehet kapni.

2012. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Az angolok nem készítenek gesztenye pürét. Magyar boltokban elvétve lehet kapni arany áron!
2012. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehet kapni. A gesztenyepüré chestnut puree, a va níliás cukor pedig vanillin sugar. Az utolsó válaszolóra rácáfolnék, mert itt, Magyarországon sincs arany áron, egy 25 dekás kb. 200 Ft.
2012. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is lehet kapni:

[link]

2012. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gesztenyepürét amit otthon is lehet kapni,Angliában nem kapsz sehol..Mi lassan 1 éve kutatunk utána.Jobban mondva talán lengyel boltokban tudsz olyan gesztenyepürét venni..(de felénk még a lengyelek sem árulnak)


Viszont árulnak gesztenye masszát.Konzerveset.Mi nemrég vettünk.Sima gesztenye massza,amit otthon külön ízestíni kell.Borzalmas pocsék íze van,és majdnem 3 font..Nem éri meg.

Vanília cukrot lehet kapni a tescotól kezdve az Aldiig.

2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már nagyon vágyom egy kis gesztenyére :)
2012. jan. 30. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Tehát igazam volt és valóban nem lehet kapni! És amúgy pedig ha mégis kapnál magyart Angliában akkor abból egy 25 dkg-os kerül 600 Ft-nak megfelelő fontba. Hát ez aranyár az itthoni árhoz képest! Legalábbis nekem, mert én nem adnék érte ennyit!
2012. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaníliás cukor helyett veszel vaníliát, ami kint nem drága, mert nem próbálják meg luxuscikknek feltüntetni.
2012. ápr. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amit én angol boltban vettem gesztenyepürét, az sós volt. inkább keress egy lengyel boltot.
2012. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!