Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Debrecenben hol lehet jó...

Debrecenben hol lehet jó gyrost kapni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 16:28
1 2
 11/17 amigo666 válasza:

Oli gyros! Ótemető utca 33/a

A Brassai mellett. Addig nem szerettem a gyrost amíg meg nem kóstoltam az ottanit. Kajak nagyon finom.

2012. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én is az ótemető-víztorony sarkán az Oli gyrosra szavazok :)Nagyon finom és rendesek ott az emberek is :)
2012. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 CMV válasza:
0%
Egész jó a Meteor, nem volt olyan rossz a Byblos se (azt hiszem, a Bajcsy-Zsilinszkyn van), de nekem az abszolút kedvenc a Gyradiko volt... Már ameddig nyitva voltak, most már azt sem tudom, létezik-e (a Csapón volt az is, a sétálóutca részen).
2012. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
oli meteor döner tényleg nem rossz, DE a csokonai színház mögött van az efendi gyros bár. isteni finom, plusz olyan adagot adnak, hogy simán jól lakok vele. ja és nem mellesleg nem drágább, mint máshol. üdv, egy 120 kilós figura
2012. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Oli gyros!!
2014. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Escala válasza:
Én is az Oli Gyrost ajánlom. Ár-érték-minőség arányban a legjobb és a kiszolgálás sem abból áll, hogy " na nesze b+ itt a kajád!" A másik, ami legutóbb nagyon ízlett azt a Roncs bár melletti kis Gyrososban ettem. Azok aztán nem sajnálták a húst és a krumpli sem volt sz@rrá ázva.
2014. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Voltam már pár helyen, de nálam toronymagas Oli vezet (Ótemető 33).

Nagy gyros tál: tökéletes az adag, isteni a szósz, jó a hús, a zöldségek mennyisége, minden.

2017. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!