Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi hizlal? MILYEN ÉTEL KONKRÉTAN?

Mi hizlal? MILYEN ÉTEL KONKRÉTAN?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 17:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
zsíros, olajos, cukros ételek hizlalnak
2012. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A sok étel hízlal. Ehetsz bármit ha tudsz mértéket tartani meg mozogsz is rendesen.
2012. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 doboszoli ***** válasza:
100%

Konkrétan MINDEN, amit a felhasznált energián kívül megeszel.

Tudod az energia nem vész el...

2012. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amiben tejtermékek,cukor, liszt, olaj zsír is van. Ezen kívül a só sok vizet tart meg a szervezetben, ezért az is "hízlal"
2012. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

random:


csoki, mogyoró, dió, vaj, vajas sütemények, napraforgómag, olaj, szalonna, kolbász, szalámi, zsír, tehát minden, ami olajos v zsíros. cukor, cukrozott ételek, üdítőitalok, pl. cola, fanta, stb. nagy mennyiségben, hússal együtt hízlal a tészta és a krumpli is.

2012. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Drofsa válasza:

Háj,Zsír.

Csinálj mindent olivával,egészségesebb leszel.

2012. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Fehérjében gazdag ételek, halak, rizsa, minden ami fehér színű, + bármilyen húsféle a zsír miatt.


Ha vékony voltál mint én 64KG 192Centire akkor Gainer testtömeg növelő. Régen bármit bármennyit ettem a génjeim nem hagytak felhízni. Ezzel most 87KG vagyok, csak vigyázz! Mert tornázni kell ha nem nagy hasad is lesz! :)

2012. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Toncsi63 ***** válasza:

Nagyanyám sosem főzött olajjal. Mi sem használjuk, csak autóba. Szeretjük a szalonnát, (sülthús)zsíros kenyeret kovi ubival Mégsem voltak, vagyunk kövérek. Nem kell minden alkalommal telezabálni magunkat, aztán bedögleni a tv vagy fészbuk elé. Nem ettek annyi tartósítószert, glutamátot, kukoricakeményítőt, stb mint manapság. Viszont nem volt alattuk autó, sokat mozogtak.

Azt eszel amit akarsz, ha tudsz mértéket tartani. Az étkezést (bár legyen finom az étel) ne tekintsd örömforrásnak. Egy falatnak ugyanolyan az íze, ment egy vödörnyinek.

2012. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ezt most azért kérdezed, mert hízni szeretnél vagy pont azért, mert nem? Ha hízókúrát tartasz, abban segíthetek. :-) Én is azon vagyok.
2012. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Konkrétan..mármint ételre gondolsz? Ez ahhoz túl bonyolult, és összetett témakör.:)

De hizlalnak pl. a telített zsírok, gyors szénhidrátok (pl cukor, fehér kenyér, és egyéb tésztafélék), meg ha mindenféle üdítővel sok felesleges kalóriát viszel be. (ugye a kalória deficit is fontos, hogy mennyit viszel be, és mennyit használ el a szervezeted)

2012. máj. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!