Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tényleg illegális az USA-ban...

Tényleg illegális az USA-ban a Kinder tojás? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom már hol de valahol hallottam és gondoltam megkérdezem

2012. jún. 9. 20:46
 1/6 anonim válasza:
46%

Én nem hallottam ilyenről,de el tudom képzelni a terrorista fenyegetések miatt.

Lehet azt hiszik,hogy beleraknak valamilyen bombát:D

2012. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy igen, még pedig azért, mert ételben nem lehet 'nem ehető' dolog. Állítólag, ha be akarod vinni, el is veszik. Szóval nem csak nem árulják, de bevinni sem lehet. Hülyék ezek az amerikaiak... :)
2012. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de nemrég szlovákiában is be akarták tiltani, mert csak akkor férsz az ajándékhoz, ha megetted. végül a kindert felmentették ez alól azt hiszem. de ezek alapján el tudom képzelni usa-ban.
2012. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
2012. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
100%

Igen, az USÁ-ban tiltott az olyan élelmiszer, ami az ehető részen belül nem ehetőt tartalmaz (vagyis lehet ajándék a chipses zacskóban, de a csokitojásban már nem).


A törvényeknek nem megfelelő élelmiszereket semmilyen formában nem szabad bevinni az USÁ-ba, de a gyakorlatban külföldi webshopokból meg tudnak rendelni ilyeneket.

2012. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha bevinnék egy kinder tojást akkor Obamát már viszik az óvóhelyre, de ha elszívok egy joját akkor még ő kér egy slukkot xD
2012. jún. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!