Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol találok olyan boltot...

Nagyzeus kérdése:

Hol találok olyan boltot Budapesten, ahol kimondottan amerikai ételeket, italokat tudok venni?

Figyelt kérdés
Főként Dr. Pepper, Mountain Dew, Tango, Old Jamaica, Monster, Rockstar energy italok érdekelnének, de Beef jerky, oreo keksz, mogyoróvaj, gravy szósz alap, ranch öntet alap, de egyéb más amerikai ételt italt is keresek, hátha tud valaki segíteni.

#Rockstar #Dr Pepper #Beef Jerky #ranch amerikai bolt
2012. dec. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr Peppert vehetsz most már a Tescoban, Sparban is. Budapesten sok étteremben lehet venni és kis boltokban. Mountain Dew-t már nem lehet kapni Magyarországon. Tangot se lehet kapni, de egy két helyen talán lehet találni. Old Jamaica-t azt is egy két helyen lehet venni, Monster csak ez a 4 féle van amit a boltokban lehet kapni a többi félét külföldi netes oldalakon lehet rendelni, ugyan így a Rockstart-t is. Beef Jerky sincs. Oreo keksz van a Müllerben és az Ázsia Centerben. Van Oreo kekszes Milka csoki az is nagyon finom! Mogyoró vaj van a Tescoban a külföldi kajás polcon, lehet a Lidl-ben venni amikor Amerikai hetek vannak. Gravy szósz alap nincs. Ranch szósz talán egy kettő helyen lehet kapni.
2012. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen dr. peppert már én is találtam. És oreobol is bespajzoltam, de atöbbit egyszerűen nem tudom sehol megvenni. Mogyoróvajjal is találkoztam már, de egyik sem olyan még közel sem olyan mint az amerikai....
2012. dec. 26. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
mogyoróvajal készíthetsz otthon is. vegyél egy kiló pörkölt mogyorót sótlant és tedd bele aprítóba. amíg krémes nem lesz hagyd menni kanalazd át üvegbe..egy két hétig akár 1 hónapig is eláll hidegben
2012. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boltra Culinarist tudom mondani, de szerintem ott sem lesz minden.

Van amúgy egy pizzéria (Pizza Manufaktúra az Erkel utcában), ahol lehet kapni a fenti üdítőkből: Dr Pepper, Dr Pepper cherry, Mountain Dew, Old Jamaican. Ide érdemes ellátogatni, én is néha csak egy dobozos üditőért megyek le (kedvencem a Scweppes Cream Soda)

2013. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mountain Dew: Manna Abc Az árpád mellet van (nem híd hanem gimnázium:D)
2013. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!