Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Le tudná nekem valaki írni...

Le tudná nekem valaki írni ennek a svéd pisztáciás kalácsnak, illetve a svéd "kladdkaka-nak" a receptjét?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Párreceptet próbáltam már amit a kladdkakához találtam ,de sajnos egyik sem sikerült tökéletesre. :(


2009. aug. 25. 00:54
 1/3 anonim válasza:

[link]

én ezt találtam, a másikhoz sajnos nem találtam receptet xD

2009. aug. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hehe :D köszönöm ^^ bár azthiszem ez ugyanaz amit már próbáltam :D de sebaj neki állok újra :D
2009. aug. 25. 02:19
 3/3 anonim ***** válasza:

kladdkaka

2 tojás,2.5 dl cukor,4 evőkanál kakó,2 kávéskanál vaniliacukor, 100 g vaj, 1 dl liszt,1.2 kávéskanál só-vajat felolvasztani az összes cuccot összekeverni, majd 15-20 percig sütni

a pisztácia kalácson nem tudom mit értesz, 1000 féle van ami pisztáciával van. lehet,h a kardemummára gondolsz?de az nem pisztácia,de ha leirod akkor tudni fogom mire gondolsz

2009. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!