Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Létezik e Gyros alap/fűszerkev...

Létezik e Gyros alap/fűszerkeverék fokhagyma nélkül?

Figyelt kérdés
Knorr fűszerkeverékét és a Gyros alapját próbáltam, de egyszerűen nekem túl erős, nem szeretem a fokhagymát.
2015. ápr. 26. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. De miért nem keversz magadnak? Minden fűszerkeveréken rajta van, hogy miből áll. Az alapján te is össze tudod állítani és egyszerűen kihagyod, amit nem szeretsz.
2015. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A gyrosnak az egyik FÖ FÜSZERE a fokhagyma. Ha nem szereted, akkor miért akarsz gyrost készíteni?
2015. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahány féle gyrost ettem egyiknek sem volt ilyen erős fokhagymás íze, őszintén szólva szerintem nem is volt benne...
2015. ápr. 26. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kotányinak 2-féle gyros keveréke is van, egyikben sem dominál a fokhagyma.

A világosabban a rozmaring az erősebb fűszer, a pirosabb "harmonikusabb" kiegyenlítettebb.

2015. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom legközelebb azzal. Igazából nem is az a baj, hogy nem szeretem, mert kis mennyiségben el tudom viselni, de az említett keverékekbe nagyon sokat raknak szinte rosszul voltam már a szagától is.
2015. ápr. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!