Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyar emberként ez miért baj?

Magyar emberként ez miért baj?

Figyelt kérdés
Miért próbálja apám belémerőltetni a szalonnát? Már gyerekkorom óta a szagától hányni tudni annyira nem szeretem. Ma például épp kaját csináltam, mikor odajött (ezt rendszeresen csinálja) és elkezdi fűszerezni. Mire megkóstoltam már el volt sózva. Az utolsó húzása a mai nap amin felhúztam magam, az az volt, hogy megkavarta a cuccot és a reggelijébz megmaradt szalonnadarabokat beledobta a kajába. Miért nem érti meg, hogy utálom, ha belepiszkál a főztömbe? De itt a legnagyobb baj, hogy rendszeresen csinálja a baromságait.

2015. okt. 18. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én rászolok ha matatja a kajám egyszerüen felbasz csinálok ujat amig nem piszkálja ugyis ő fizeti
2015. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenkor egy dolgot kéne csinálnod, hogy abbahagyja:

Amint belenyúl a főzésedbe, abban a pillanatban ahogy van forrón öntsd is ki az egészet a kukába.

Majd állj neki az egésznek újra teljesen az elejéről.

2015. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Elsö: tudod te, hoyg mi az autista? Mert láthatólag fogalmad sincs.


A kaját kiönteni megintcsak idióta ötlet, mert akkor a kérdezöenk adott esetben nincs mit ennie.


A szalonna nem tudom hogy jön a kérdésbe, mert utána csak a füszerezést írtad, a kérdésben lévö "magyar ember" meg végképp érthetetlen, hogy miylen összefüggésben említed.

Nem derült ki, hogy milyen idös vagy, ha uyganis gyerek, akkor nem értem, miét fözöl külön magadnak, ha meg felnött, akkor miért apáddal laksz együtt, ha nem jöttök ki egymással.

A fözésre megoldás, hogy amikor elkezded, bezárod a konyhaajtót és csak akkor nyitod ki, amikor már megetted.

2015. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, ha próbáltál már éretten, felnőttként beszélni vele erről, és teljes mértékben tesz rá, és ugyanúgy viselkedik, mint korábban, akkor kevés, és nem annyira elegáns megoldás létezik:

- nem főzöl, amikor ott van (ez nem tudom, kivitelezhető-e egyáltalán)

- ha ő készít valamit, teledobálod olyan dolgokkal, amiket ő nem szeret, vagy belenyomsz fél csomagot valamelyik fűszerből.

2015. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Jó ötlet, amit az utolsó ír: akármit is főz, telenyomod neki mustárral + majonézzel, tökéletesen el lehet rontani vele akármit is.
2015. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

T.Kérdező!

Hány éves vagy?

Természetesen nem jó, hogy ezt teszi édesapád.

Ha nem tetszik miért nem teszel róla, hogy lehetősége se legyen "belepiszkálni" a főztödbe.

Állj a saját lábadra. Ha kevesebbet találkoztok ezek az együttélési problémák rögtön megoldódnak.

2015. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!