Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ti is rosszul érzitek magatoka...

Ti is rosszul érzitek magatokat, ha nincs otthon őrölt, piros paprika?

Figyelt kérdés
Mondjuk nállunk ilyen soha nem fordult még elő, de mikor már kezd fogyni, az valami olyan bejelentés, minthogy. Elfogyott a paprika. Akkor el kell menni venni. Általában a hangsúlyon van a lényeg, nem a simán ok deklaráltuk, hanem el kellllll menni venni, hogy elő ne forduljon, hogy nincs.

2016. máj. 4. 18:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Persze, annak lennie kell itthon mindig. Alap. Vannak ilyen ételek. Amikor fogytán van, az ember felírja s legközelebb mindenképpen vesz.
2016. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
94%
Ja nagyon rosszul érzem magam, ha elfogy az őrölt paprika általában olyankor sírok utána, de mikor lemegyek a boltba és meglátom a polcon újra felcsillan a szemem és az egész hetemet boldoggá teszi, hogy újra van otthon paprika. ŐRÖLT PAPRIKA FOREVER
2016. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem mindenkinek olyan egyszerű ám jó pirospaprikát venni, ami ráadásul magyar... Mi huszonpár km-re megyünk érte, bár valamilyet bizonyára közelebb is kapunk. De amiatt azért nem akarunk több km-es kitérőt tenni... S az ár sem mindegy. Úgyhogy célszerű minimum 2 héttel az elfogyása előtt felírni. Most vettünk egy kilót, egy ideig nem lesz baj...

Anyám szerintem minden ételbe tett pirospaprikát, ami nem volt édes. S az édesek közül is elég sokba. Alapdolog. A fűszerek közül csak a só fontosabb nála, ha az nincs, az már tényleg durva, nagyon kevés ételem van, amibe nem kell. Bár az édességek kibírják nélküle, azon s pár egyeben pedig el tudok élni egy ideig, ha muszáj. De azért legyen itthon só is. Igazából azt szeretem, ha szinte minden van, amit használni szoktam, de elég sok dolgot használok szigorúan mindennap, azok nélkül elég kényelmetlen lenne, bármennyire szeretem a kihívásokat.

2016. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak házipaprikát veszek, mert a bolti nem sokat ér. Ősszel annyit, hogy a következő termésig elég legyen.
2016. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Álmatlanul forgolódom éjszakánként és mindig arra gondolok, hogy bármikor elfogyhat valami itthon.
2016. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez az ezotéria rovatba való:D
2016. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, vagy nyolc hónapja nincs ithon és még élek...pedig heti 3-4 szer legalább főzök ;)
2016. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
*itthon
2016. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, olyan ritkán használok, hogy egy kis csomag évekig elég lenne :)

A friss fűszernövényeim inkább hiányoznának

2016. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!