Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten hol van autentikus...

Budapesten hol van autentikus kínai gyorsétkezde?

Figyelt kérdés

A városban van valahol olyan kifőzde jellegű kínai, ahol nem a megszokott, csak magyarok által kínainak gondolt ízeket viszik, hanem olyat, amit a személyzet tagjai is megennének?


Egy arczsibbasztó igazi szecsuáni mapo doufura vágyom hetek óta, de csak ezért nem akarok elmenni Wang mesterhez vagy a Taiwanba.


A volt józsefvárosi piaccal szembeni magyar felirat nélküli lyukat ismerem, de ott tudtommal csak leves és tészta van.



2016. máj. 26. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Múzeum körúton a Ferenczy István utca előtt van egy nagyon jó kis kínai kajálda. Egy kis lyuk az egész. Egy pizza king van mellette, onnan meg lehet találni.
2016. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, viszont óva intenélek attól a kínaistól, amit az első ajánlott. Egyszer ettem ott, nem bírtam megenni, a büfés legalja volt.
2016. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2


Mikor ettél ott? Régen az valóban büfé volt, pár hónapja viszont felújították és teljesen más irányba mentek el.

2016. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felújítás előtt és után is, mivel ott tanulok, ezért reméltem, hogy kellemeset fogok csalódni. Semmit sem változott a minőség, de hát ízlések és pofonok.
2016. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szállás utca és környéke.
2017. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!