Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen a Rossmannban kapható...

Milyen a Rossmannban kapható Bleib Gesund tejsavóport? Csokisat vagy vaniliásat ittatok? Íze milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. ápr. 26. 13:24
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én csokisat és vaníliásat is ittam, nekem nagyon ízlett mindkettő. Tej nélkül, simán vízzel iszom, és így is nagyon jó.Nem tudom, hogy ez mennyire tölti be az étkezést helyettesítő turmix szerepét..ha ilyen célból vennéd, akkor azt tudom mondani, h engem absz nem telít el, viszont az édességvágyat szépen kielégíti. Én nem tudok benne mértéket tartani, előfordult, hogy napi 5 adagot ittam, és rettentően felpuffadtam tőle:D ( a tejsavóportól mindig voltak ilyen gondjaim, szóval nem ajánlatos túlzásba vinni).
2010. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a vacsit szeretném kiváltani vele,de ha nem jön össze nasinak is jó lesz.:)Akkor túlzásba nem fogom vinni az ivását,hátha úgy járok, mint Te.Ha finom,akkor kipróbálom.Köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 30. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Tejjel laktatóbb.Próbáld meg,hogy három deci tejhez teszel három evőkanállal.Tuti eltelít.Van belőle málnás is.Az is nagyon fincsó.
2010. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!