Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik nemzet mre katonai...

Melyik nemzet mre katonai élelmiszercsomagja a legjobb? Tudom, hogy egyénfüggö hogy ki mit szeret enni de itt gondolok arra, hogy ne legyen mocsingos és valamennyire azért izletes is legyen. Linkek is jol jönnének hogy honnan tudom beszerezni.

Figyelt kérdés
30 napra kéne vásárolnom ezért jo lenne ha kicsit változatosabb lehetne a menü.

2016. nov. 10. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket én láttam azokban max darált hús volt, szóval biztos nem lesz mócsingos. De biztos hogy szükséged van mindenre ami egy ilyen csomagban van? Csak mert elég drágák. Van rengeteg egyéb típusa a konzerv/tartós ételeknek.
2016. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, leginkább erre lenne szükségem ,mert egy honapta fogadasbol ki kell költöznöm egy erdöbe és ez legalább elég tartalmas szokott lenni nameg ha nyerek akkor a kaját is fizeti a haver.
2016. nov. 11. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

??? sátorba ? A megfagyás a legrizikósabb... dolgozni azért mész? Inkább ennék vmi meleget napi egyszer valahol változatosan, vagy vinnék max pár konzervet de főleg hideget kenyér stb. Lesütött hús úgy is eláll hidegben...

Remélem nem fagyasz meg. Sok sikert

2016. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fönökkel fogadtam amunkát elengedi de átraktuk tavaszta hogy ne haljak meg ha nem muszáj :)
2016. nov. 19. 11:07
 5/5 anonim válasza:
Kamu..Olcsó szar...
2016. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!