Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A mályvacukor amit az amerikai...

A mályvacukor amit az amerikai filmekben nyárson sütnek a tábortűz körül, ugyan az mint amit Magyaországon pillecukor néven árulnak a boltokban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
mashmallow néven is van a tescoban, de pillecukor is
2010. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit azért másabb, de kb az. Megsütve meg totál más. Tescoban lehet kapni mályvacukrot, amit jó sütni.
2010. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, se nyersen, se megsutve nem ugyan olyan. Marshmallow-t vegyel, ne pillecukrot.:)
2010. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%
a mályvacukor nem egyenlő a pillecukorral és pillecukor alatt nem a frutti pumpedlit értem. a nagyobb tescokban a "nemzetközi polcokon" az édességek után lehet kapni marshmallowt, na ez az amit az amcsi filmekben sütögetnek és sztem magyarul az igenis pillecukor. amúgy nyaaaam nagyon fincsi nyersen, sütve sztem szörnyű...
2010. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: Lehet, hogy a neve ugyanaz, de izre egyszeruen mas.:)
2010. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Lidl-ben is lehet kapni, "barbecue marshmallows" a pillecukor mellett :D
2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Voltam kint kétszer Amerikában, elég sok pillecukrot grilleztünk és ettünk meg. Az itthoni meg se közelíti azt. Szerintem ami nálunk fut az nyúlós, ragadós fogkrém ízű az ottanihoz képest. Legalábbis én így vagyok vele..
2011. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az utsóval, elég sok nyers marshmallow-t ettünk de egyszer sütöttem itthon nyárson és mint a rágó ami megolvad a szádban annyi rágás után, ehetetlen és ez elvileg "eredeti". Kint még nem kóstoltam, biztos sokkal jobb:-)
2012. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!