Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet fagyasztott tenger...

Hol lehet fagyasztott tenger gyümölcsei pizzát kapni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 00:19
 1/9 Esme.avantgarde ***** válasza:
LIDL,Tesco. Spárban pizzát még nem láttam, csak tenger gyümölcseit külön.
2010. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néztem ezeken a helyeken is (Lidl,Tesco), de nem láttam vagy azóta van már?
2010. júl. 5. 12:32
 3/9 anonim válasza:
Bármelyik nagy hipermarketben lehet kapni.
2010. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tenger Gyümölcse Pizzát?!
2010. júl. 6. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet nem lehet fagyasztva kapni, tudom, mert én is kerestem, ez a kedvenc pizzám. Viszont külön lehet fagyasztott tenger gyümölcseit kapni, és ha csinálok egy sima pizzatésztát, ezt szoktam rárakni.
2010. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Olaszországban több helyen is találkoztam rengeteg gyorsfagyasztott tengergyümölcseis pizzával, szóval biztos hogy van itthon is valamelyik nagyobb hipermarketben. Esetleg próbálj nagyobb gyártók (pl andante vagy nem tudom mik vannak) oldalán nézelődni, hogy melyik cég gyárt ilyet, és akkor már könnyebb keresni márka alapján.
2010. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hogy kapható-e Magyarországon ez a típus, nem tudom, de én nem ennék fagyasztott tenger gyümölcsei pizzát. Nem tudhatod hányszor olvad fel, mire ideér és milyen beteg leszel tőle...
2010. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, mert úgyse akarok sokat élni. A tenger gyümölcsétől meg szívesen elmennék! De tényleg sehol sem látok!
2010. okt. 24. 13:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Lassan átkerül a kérdés az önismereti kérdéshez.:)
2010. okt. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!