Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Használ valaki ActiFry-t?...

Használ valaki ActiFry-t? Tapasztalatok, receptek?

Figyelt kérdés

Szeretitek? Milyen gyakran használjátok?

Elsősorban húst sütnék benne, nem krumplit.

Rántott dolgokra is jó?


2010. júl. 27. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem használom, hanem egy jó pár hónapig dolgoztam vele...áruházakban. Néha haza is vihettem...én nagyon imádtam...venni is akarok egy sajátok. Én brassóit csináltam benn...jó lett. Felszeleteltem a krumplit, meg a húsit (csirke...mert hamarabb kész van) tettem bele fokhagymát, borsot , sót...és elindítottam. Nagyon fincsi lett, talán csak egy kicsit száraz...ezért ajánlom, h tegyél bele olajat is, ha kipróbálod.

Rántott dolgokat nem próbáltam...mert szerintem a lapát ami forog benne, "leszedné" a panírt. De nem tudom. Azt tudom...mondták a tájékoztatón, hogy húst lehet benne sütni, csak akkora méretűnek kell lennie a husinak...hogy a lapát tudjon benne forogni. Tehát egy kicsit kisebbre kell szeletelni...de ennyi.

Sok sikert!

2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csenerezi válasza:

Szia!


Nekem van. Azóta sokkal többször sütök krumplit, minimális olajjal. Igaz, figyelembe kell venni, hogy ha az olaj drága is, azért az áram sem olcsó, amivel működik a készülék.


De gyorsan össze lehet vele dobni egy kis kaját. Krumpli + husi bele (én inkább a csirkehúst ajánlom, az gyorsabban készül), recept nem túl sok van, kreatívan, ki kell próbálni.


Határozottan nem bántuk meg a vásárlást, másfél éve van meg.

2010. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elsőnek: én azt hallottam, hogy rántottaknál ki kell venni a lapátot, és félidőben megfordítani a húst, akkor nem jön le a panír.


Még az lenne a kérdésem, hogy tényleg nincs olajszag a lakásban, amikor használjátok?

2010. júl. 27. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A lapátot ne vedd ki!!! Az is segíti az egyenletes hőeloszlást...meg nekem úgy rémlik, hogy nem is működik anélkül, de lehet tévedek. Tényleg nincs olaj szag...pedig volt, hogy egyhuzamban 8-10 órát is kellett dolgoznom vele, mikor reklámoztam. És tényleg semmi.
2010. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közben ezt is találtam:

[link]

nézd meg

2010. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De ebben is azt írják, ki kell venni a lapátot.
2010. júl. 27. 13:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasznos lesz: nagyon finomak a rántott dolgok, és igen, ki kell venni a lapátot, és néha megforgatni az ételt.
2011. júl. 5. 12:03
 8/8 anonim válasza:
2013. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!