Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Reggel nincs olyan sok időm,...

Reggel nincs olyan sok időm, de szeretnék egészséges tápláló ételeket enni? Van valami tipetek?

Figyelt kérdés
Mostanában egészségesebben eszem és így karanténban rászoktam arra, hogy rendes táplálo reggelit eszek. Ha visszamegyünk a suliba akkor is meg szeretném tartani ezt a szokásomat és nem csak egy hideg szendvicset akarok gyors bekapni. Van valami receptetek, ötletetek gyors egyszerű reggelikre?

2021. ápr. 12. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
turmix
2021. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Natúr joghurt gyümölccsel és kevés édesítetlen müzlivel.

Zabkása, szintén gyümölccsel, én egy tk agáve szirup Pál édesítem.

Smothee egy teljes kiőrlésű vagy rozsos zsemlével. Ha előző napi, kenyérpirító zsemlefeltétjén meg lehet melegíteni.

Rántotta.

2021. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Főtt tojás előző nap is elkészíthető, pucolatlanul napokig is eláll, de megpucolva is eláll másnap reggelig.

Virsli mikróban kb fél perc alatt melegíthető.(főzést nem igényel)

Ha kicsit több időt is szánsz rá, akkor:

Tükörtojás vagy rántotta kb 10 perc.

Tejbedara kb 10-15 perc.

2021. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Egészséges, tápláló ételekre a virsli, jó vicc.


Egyél zabkását, vagy valami tk gabonás szendvicset jó sok zöldséggel. Alapvetően az a fontos, hogy a feldolgozott ételeket kerüld, ilyenek a virsli, pék süti, szalámi.

2021. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
kelj fel 15 perccel korábban és lesz olyan sok időd megreggelizni.
2021. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Én általában előző este össze rakom a zabkásámat. Megmelegítem és utána teszem bele amire szükségem van de nem akarom, hogy megpuhuljon. Például babán chipset, pirított diót, mogyorót.
2021. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Lepontozzák azt a választ, amely szerint a virsli nem egy tápláló étel? :DD

Kik járnak ide? Tudjátok egyáltalán mit jelent az, hogy valami tápláló? Nem azt, hogy "finom"...

2021. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Rántotta 2 tojásból és pár szelet bacon 5 perc alatt meg van, egy kanál olajban is kisül. És vágsz mellé zöldséget. Szénhidrát-Zsír-Fehérje egyben, egészséges és tápláló. Én szinte mindig ezt reggelizek.
2021. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk melegszendvics? Készítheted sovány sonkából, light sajtból, margarinnal, teljes kiőrlésű kenyérrel hozzá vagy rá pedig mehetnek a zöldségek. Ezt gyors összedobod, ameddig sül addig felöltözöl, sminkelsz vagy amit szoktál, mire kész vagy a szendvics is és már eheted is :)
2021. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Turmix

Müzli tejjel

Gyümölcsös joghurt

Kefír

tojásrántotta

pirítós vajjal és felvágottal, esetleg lekvárral

Melegszendvics

Virsli

Főtt tojás egy kis zöldséggel és felvágottal

Vegyes saláta


Lehet lepontozni!

2021. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!