Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Joghurtos pácban vannak...

Joghurtos pácban vannak csirkemell szeleteim, ötletek? Esetleg valami bevált recept?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikróban 750 wattal, 10 perc alatt megvan. Vagy a pácolt csirkemelleket kevés zsiradékon - 2 szelet húshoz kb. 1 kanál olajat, vagy margarint használjunk - is kisüthetjük, így azonban egy kicsit kalóriadúsabb lesz az étel. Először fedő alatt pároljuk, amíg megpuhul, ha szükséges öntsünk rá egy kis vizet, majd a fedőt levéve, mindkét oldalát pirítsuk meg.
2010. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köretnek csinálj hozzá borsópürét. Nálunk sült csirkéhez a kedvenc. Főtt krumplit, főtt borsót és tejszínt turmixold össze. Alacsony lángon sűrítsd be. Adj hozzá vajat, majd sóval, borssal, szerecsendióval fűszerezd. Konzerv borsóval is finom.
2010. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köretnek kukoricás rizst csináltam és natúr sütöttem ebédre,ahogyan te is írtad. S rokfort mártás hozzá. Aztán mivel maradt még a pácban csirkemell,kiírtam a kérdést,mert vacsorára/holnapra másképp akarom elkészíteni. Szóval köszi,csak pont azok az ötletek már kilőve. De köszi tényleg. Esetleg más?
2010. aug. 22. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! papírtörlővel törölgesd meg, és panírban rántsd ki. még forrón szórj rá reszelt sajtot.nagyon finom omlós.

üdv.

2010. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma dettó ez a helyzet,tegnap este rántottam belőle,de maradt bőven. Viszont most megtudtam vendégeim is lesznek ebédre...szóval valami kiadós kaját kéne összehoznom.

Ötleteiteket előre is köszönöm!

2011. jún. 18. 06:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja,ha más/jobb ötlet nem érkezik,akkor szerintem SAJTOS HÚS lesz belőle,szóval ezt már ne írjátok,köszi!:)
2011. jún. 18. 06:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg vadasan, mint a marhát szoktuk, akkor a sűrítéskor a tejföl és a mustár a joghurtos pác ízével még harmonizál. Talán.
2011. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!