Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Előző lakásból most költöztem...

Előző lakásból most költöztem ide 2 hónapja kb.és konkrétan mindentől megy a hasam. Pedig ugyan úgy csinálok mindent. Lehet hogy a víz minőségétől van?(ezt most is a wc-ről írom):/

Figyelt kérdés
Ezt lehet hogy az egészség kategóriába is kiírom,lehet hogy ott kellett volna kezdeni
2021. jún. 12. 02:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem penészes a fal?
2021. jún. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem,ez hogy kapcsolódik ide? Lehet az itteni levegő?😅😅
2021. jún. 12. 04:17
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szinte kizárt, hogy a víztől lenne rendszeresen hasmenésed, ha Magyarországon belül költöztél. Inkább lehet az új helyen az idegeskedéstől, vagy valami újonnan kialakult ételintoleranciától, de akár valami gyulladás sincs kizárva. Háziorvost érdemes felkeresni.
2021. jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Idegesnek nem érzem magam

Igen Magyarországon belül költöztem Tatabányára.

Gondoltam már rá hogy elmegyek hozzá csak nem akarom hogy kivizsgálásra küldjön

2021. jún. 12. 08:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Azért manapság nem olyan gyorsan küldik az embereket kivizsgálásra, a leterhelt egészségügyben. Valószínűleg kér egy székletmintát (baktérium, gyulladás) és esetleg egy labort.

Ha nincs valami fertőzésed, akkor én is a költözés körüli stresszre tippelek, aminek a kapcsán kialakult nálad egy gyomorhurut.

Szedjél széntablettát, egyél sóban-vízben krumplit, reszelt almát keksszel, ha nincs fertőzésed ez jó eséllyel elmulasztja.

2021. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem kizárt, hogy a vízzel van baj, lehetnek benne olyan ásványi anyagok, amik a szervezetednek problémát okozhan. Pl. sok településen arzén vagy nitrát van a vízben és ez sokaknak árt.
2021. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

#6

Vezetékes vízben ezek nem lehetnek.

A Kérdező meg nem írta, hogy kútvizet iszik.

2021. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Ahol felnöttem, a vezetékes vízben van arzén - ugyan elvileg a megengedett érték alatt -, de amióta nem gyakran vagyok ott, mivel több száz km-re lakom, én is erös hasmenést kapok töle.
2021. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tatabányán én úgy tudom, nem rossz a víz, bár kérdés, melyik részére költöztél. Én tatai vagyok (nem Tatabánya, hanem Tata), és itt nálunk jó a csapvíz minősége. Vannak tatabányai kollégáim, és ők sem panaszkodnak a tatabányai vízre.
2021. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg intolerancia lesz. Tessék elmenni mihamarabb, mert nem poén, hogy addig semmi tápanyag nem szívódik fel, mert a lelkedet is kifo...
2021. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!