Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel pótolható a ciklafilamon?

Mivel pótolható a ciklafilamon?

Figyelt kérdés
Emésztőrendszeri problémák miatt a háziorvos azt tanácsolta, hogy kerüljem fűszeres ételeket, főként a hagymát és csípőspaprikát és ciklafilamont. Az utóbbi kedvenc fűszerem, nélküle minden hús ízetlen, nem is nagyon étvágyam.

2021. júl. 7. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

:)

Nem veszem annak, de maggifűnek is szokták hívni, én meg pl. se a kérdező által írt nevét, se az általad írt vegetafű nevet nem hallottam még.

De itt egy link erről, nézd, mennyi neve van.


[link]


Gondolom a többi meg ízlelés kérdése, számomra "halvány" zelleríze van, de ne mi döntsük el, majd a kérdező megírja, hogy jó-e neki vagy sem.

2021. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen, nem kellene nekem válaszolni, az előbb a te linked adtam meg, ez a jó:

[link]

2021. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Leginkább a zeller levelének van hasonló íze, de pótolni az sem tudja. Viszont elég intenzív íze van, ezért zellerlevéllel feldúsítva kevés lestyánnal is el lehet érni egy majdnem megfelelő ízhatást.
2021. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!