Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amerikai palacsinta alapport...

L.. István kérdése:

Amerikai palacsinta alapport ha bekeverem és sok lesz akkor eltehetem másnapi felhasználásra? Hűtőben persze.

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 1. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát rosszabb nem lesz, mint eredetileg
2021. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az is valami :-) Még nem használtam ilyet, mondom kipróbálom.
2021. okt. 1. 11:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A dobozon biztosan rajta van, hogy fel kell-e használni egyből. Ha nincs, akkor tuti nem lesz baja másnapig. De, ha elfogadsz egy tanácsot, nem ilyet ennék. Ha magad kevered be sem sok idő :) , én ezt szoktam készíteni, és bevált:

[link]

2021. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3: Nem nincs rajta. No majd kiderül, legfeljebb pocsékba megy valamennyi, nem nagy tétel. Egyedülálló háziember vagyok, szóval keresgélem a lehetőségeket, mert nem mindig van időm/kedvem főzicskélni, ráadásul sok kajából meg nem is lehet keveset készíteni, szóval keresem a lehetőségeket.
2021. okt. 1. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, nem megy pocsékba. Fel fog kelleni hígítani holnap, mert álltában besűrűsödik.
2021. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Ok, kösz, erre akkor figyelek.
2021. okt. 1. 14:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire az alapport kikevered, annyi idö alatt friss alapanyagokból is össze tudod állítani a tésztát - pl. a link alapján -, és sokkal finomabb meg egészségesebb lesz az eredmény.
2021. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a belinkelt recepthez, olvasd el, pontosan le van írva, mit hogy kell csinálni, képekkel, az összes idö, ami kell hozzá, 20 perc sütéssel együtt, és igen jó ízü!
2021. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ok, de a kérdés nem arról szólt, hogy mennyivel egészségesebb, finomabb stb. lenne a saját magam által kotyvasztott. Na mindegy, holnap reggel elválik. Ettem egyébként már házit, a nővérem szokott csinálni, szóval lesz mivel összehasonlítani. Fekete áfonya-lekvárt vettem hozzá egyébként.
2021. okt. 1. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszra írom, a 3. válaszoló vagyok ismét. Nem kell mentegetőznöd, csak egy javaslat volt. :) Többnyire én is magamra főzök csak, és bizony én is szoktam bűnözni bolti készkajákkal. Ezért tudom, hogy mi a különbség. Ha nagyon ráérsz, és van kedved, kipróbálod, összehasonlítod. :)
2021. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!