Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édeskáposzta/fejeskáposzta...

Édeskáposzta/fejeskáposzta leves receptet keresek nem fogyókúrának(?)

Figyelt kérdés

Olyan receptet keresnék, amiben nincs hús, nem feltétlen fogyókúrás, és lehetőleg szépen, mutatósan is néz ki.

Sajnos eddig nem találtam olyat, ami tetszene, ezért fordulok hozzátok.

A segítséget előre is klöszönöm



2021. okt. 13. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Valaszd ki amelyik tetszik es nezd meg a mogottel levo receptet.


[link]

2021. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem a google-ra vagyok kiváncsi, hanem kipróbált receptek érdekelnek!
2021. okt. 13. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Talan ha elarulnad, hogy mi nem tetszett az eddigi receptekben, vagy nagyjabol vazolnad az elkepzeleseidet ... jobban lehetne segiteni, kulonben tetszik nem tetszik marad a google!
2021. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan receptet keresnék, amiben nincs hús, nem feltétlen fogyókúrás, és lehetőleg szépen, mutatósan is néz ki.
2021. okt. 13. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem van egy, annyiban tér el a te kívánságodtól, hogy ha mást nem, de legalább valami füstölt csontot bele kell főzni. És a mutatóssága az olyan, mint bármelyik levesnek egy tányérban, de a fantáziádon múlik, hogy hogyan díszíted a tetejét. Ha ez érdekel, akkor szólj.
2021. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös: Örülök, ha megírod a receptet, köszi elöre is.

A mutatósság alatt meg azt értem, hogy ne egy "maszatszínü" valami legyen, ami sok káposztás ételre jellemzö.

2021. okt. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!