Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzés, sütés alapok? Eddig...

Főzés, sütés alapok? Eddig nem igazán szorultam rá, hogy főzzek magamnak, de már mindegyik barátnőm tud, így én is szeretnék megtanulni. Valami segítség?

Figyelt kérdés
Tizenhat éves lány vagyok. Már így is sokat halogattam, de azt hiszem eljött az ideje, hogy megtanuljak főzni. Aki már jártas a témában, mivel kezdjem? Milyen oldalakat tudtok ajánlani, ahol elsajátíthatom az alapokat, ha teljesen magamtól szeretném megtanulni? Milyen étel elkészítése ajánlott először? Hol találok jó recepteket? Ilyesmi érdekelne, teljesen kezdő vagyok. Nagyon köszönöm annak, aki válaszol🙏

2021. nov. 13. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád...???
2021. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Szakácskönyv kétbalkezeseknek.

Jo indulás, utána már kezdhetsz válogatni a neten, mert megvannak az alapok.

2021. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Attól is függ, hogy hagyományos kajákat akarsz készíteni, vagy pedig úgymond divatos, gyors és finom ételeket...


Szoky konyhája youtube csatornát nézd meg, ha utóbbi ...

2021. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

1-es: miböl gondolod, hogy a kérdezö anyja tud egyáltalán fözni, vagy hajlandó megtanítani öt????


A neten sok kezdöknek való recept, magyarázat, videó van, legjobb, ha valami konkrét ételt kezdesz keresni, ott látod is, hogy készítik el.

Az elözövel ellentétben Szoky konyháját nem ajánlom, mert ez a "hagyományos" zsírba tocsogó konyha, ami sem nem jó igazán, se nem egészséges.

2021. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

4: azért csak nem éhezett 16éven keresztül a kérdező...


Nem a megtanítás a lényeg, hanem az fura, hogy ezek szerint semmiféle kommunikáció nincs az anyjával?

Nincs barátnője, nagymamája a kérdezőnek? Osztálytársa...?

Azért elég érdekes kérdés - a X, Alfa-generációból - hogy "hol talál" recepteket...


A gyakorikérdéseket hol találta meg?????


:)))))

2021. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy pedig street kitchen.
2021. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az"Uncle Janos Cooking Show" csatorna is elég alaposan mutatja a dolgokat. Néhol talán még alaposabb is mint a "Szoky konyhája" Persze ő közben beszél másról is, de azért érdemes belenézni.
2021. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

"4: azért csak nem éhezett 16éven keresztül a kérdező..."


Sok családban rendelik a kaját, a gyerek meg óvodában-iskolában eszik. A sógornöm gyerekei most 16-20 év között vannak, de hazilag fözött ételt még csak nálam ettek. Az anyjuk szerint olcsóbb meg kényelmesebb rendelni.

2021. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy ott van még Szazsu, vagy Simon Lászlóné Youtube csatornája is.
2021. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
8. Akik szerint olcsóbb, és kényelmesebb a rendelés, azzal érvelnek hogy a konyhában töltött idejüket nem fizeti meg senki!
2021. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!