Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan egyszerűbb sütemény,...

Van olyan egyszerűbb sütemény, ami elkészíthető ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
Az a gond igazából, ami miatt nem tudok sütni magamtól, hogy nem sok minden van itthon. Egy elég nyomi banán, és ezzel a gyümölcs-készlet kimerült. Mondjuk lehet hogy vannak meggybefőttek, nem tudom. Van itthon darált háztartási keksz, vaníliás pudingpor, szerintem élesztő is, kókuszreszelék, kakaó, fahéj, néhány tojás. Nincs csoki, se tejföl, se túró. Természetesen édes süteményre gondoltam. Soktojásos krémeket nem szívesen készítenék, mert kevés a tojás. Van valami ötletetek?
2010. szept. 5. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

muffin - banános, meggyes

kókuszgolyó/keksztekercs

meggyes piskóta

kakaós kelt kalács

már persze, ha van liszted

2010. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem muffiint.. ezzel az a jó hogy bármit belerakhatsz:) a banánt pépesítsd és rakd a tésztába, meg szórj bele amit akarsz.. pl fahéj, pudingpor, háztartási keksz összetörve. gondolom liszt meg cukor van otthon?
2010. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, liszt, cukor van, rájöttem hogy van egy gesztenyemassza is, nem tudom, gesztenyés muffin van? :D

Köszi az ötleteket!

2010. szept. 5. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csinálsz gesztenyéset, akkor lesz gesztenyés muffin is, tényleg mindent bele lehet dobálni ;)
2010. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gesztenyés lesz, és még mindig nem csináltam meg :D Most írtam le a hozzávalókat és kezdek hozzá, így estefelé... de nem baj, reggel lesz mit suliba vinni :)
2010. szept. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!