Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem lesz fura ízű ha a kínai...

Nem lesz fura ízű ha a kínai szezámmagos csirkéhez nem rakok csípős szószt?

Figyelt kérdés
Nem annyira vagyok oda a csípősért

2022. febr. 24. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan füszereket teszel bele, amika csípös szószban vannak, kivéve az erös paprikát, akkor lehet jó, ha egyszerüen kihagyod, akkor nem.
2022. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz fura, ha nem szereted a szószt.

Nem is kötelező, nyugodtan eheted a szezámmagos csirkefalatkákat akár kovászos uborkával is, ha neked úgy tetszik.

2022. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remélem ugyanarra a receptre gondolunk, mikor először kisütöd ebben a tésztaszerűségben, utána meg megforgatod a mézes-kecsapos-csípős kotyvalékban. egyszer próbáltam, se elég méz nem volt itthon hozzá, se semmi csípős szósz, így egy kicsi erős pistát tettem bele de így sem lett rossz, kicsit édesebb paradicsomosabb. de azt a kínai büfés állagú tésztát ami úgy felpuffad nem tudok rájönni hogy kell olyanra megcsinálni, mindig pici marad
2022. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tésztához: tojásfehérjét kell összekeverni keményítövel, a húsokat ebben pácolni kb fél órát, de feltétlen hütöben tartani közben. Utána nagyon forró olajban kisütni.
2022. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!