Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen saláta illik ananászos...

Milyen saláta illik ananászos húshoz?

Figyelt kérdés

Tepsiben sütök mellet szeletelve, arra megy egy-egy szelet bacon, ananász és sajt.

Borsós, kukoricás rizs lesz hozzá és gondoltam valami könnyű saláta is lehetne mellé , csak nem tudom milyen.


Sima zöld?

Vagy ilyen nyári saláta, paradicsommal, uborkával, paprikával?

Vagy valami tejfölös savanykás?


Mi megy hozzá?


2022. jún. 16. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmilyen, pedig saláta mániás vagyok, és a borsó sem illik hozzá. A saláta "savanyúság", kellene tudnod megállni, és ha csinálsz egy sós-édes párosítást, akkor, ez nem kell mellé.

Milyen a te sima zöld, vagy nyári salátád, az nem kap dresszinget (ami bőven savanyúbb, mint egy tényleg nem oda illő tejfölös verziód)?

2022. jún. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem maximum majonézes kukoricasaláta, de a rizshez akkor nem tennék kukoricát, borsót meg alapból nem.
2022. jún. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Saláta szinte bármilyen. Az ananász nem illik bele a képbe, azt hagyd ki inkább.
2022. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!