Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik palacsintasuto a jobb?

Melyik palacsintasuto a jobb?

Figyelt kérdés
A berlinger haus vagy a tefal?
2022. aug. 3. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Á, most felkeltetted a figyelmem :) Anno én is tefalt akartam, aztán rájöttem, mennyire karos a teflon ( pfoa) , és most rakerestem erre :

[link]


Ha erre gondolsz , ajánlom :)


Nem is olyan drága akciosan így, mint a tefal, de sokkal egészségesebb. Ráadásul baromi nehéz teflon mentes serpenyot / palacsinta sütot találni ilyen áron :)


Ha szeretsz filmezni és érdekel, egy nagyon jó film, nem is régi, a Sötét vizeken :) Mindenképp ajánlom :)

Utána már biztos nem akarnál mást venni :)

2022. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L.. István ***** válasza:
88%
Nem a márkától függ, csak egy palacsintasütő. Azt döntsd el, milyen kivitelűt akarsz. Nekem egy noname kerámiás van, valami piacon vettem, perfekt. Jóanyám egy semmilyen bevonatosban csinálta palacsintákat, még megvan, de még nem mertem használni :-)
2022. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is noname vas, be van járatva és működik mintha varázslat lenne.
2022. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nagyon sokáig tefalt használtam, de indukciós lapon nem működött így lecseréltem pont egy berlinger haus-ra (1-2 éve a legolcsóbbra) és maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2022. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!