Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem népszerű feltétnek...

Miért nem népszerű feltétnek az ananász a pizzán?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az ananászt és a pizzát is. Szóval nekem nagyon bejövős az ananászos pizza, azaz Hawaii pizza. :) Szeretem a sóst az édessel és az édeset a sóssal. A hús mellé a gyümölcsöt, lekvárt. :)
2023. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ettem Hawaii pizzát. Nem lett a kedvencem de nem is nagyon rossz.
2023. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza volt a rommá pontozott 9-esnek, az elnevezéssel van a baj! ... és nem véletlenül tiltakoznak ellene az olaszok.

Ahogy a magyarok is tiltakoznának, ha valahol disznóbélbe töltenének zöldbabot, megabálnák és magyar hurkaként árusítgatnák. Vagy a japánok, ha gyulai kolbászt tekernél algalapokba, némi savanyú rizs társaságában és szusi néven kerülne forgalomba.

A pizzával nem kompatibilis ananász, ahogy a Nutella sem, de ez nem azt jelenti, hogy valaki nem eheti azzal, ha neki megfelel, de az nem pizza.

(Az ananászos "pizza" cirkusz csak arra jó, hogy a témával pontot lehessen szerezni a Gyakorin.)

2023. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dorian Gray ***** válasza:
66%
@13 én is rommá lettem pontozva, pedig állásfoglalás nélkül, csak simán leírtam az egykori olasz kollegám véleményét a témáról :) Ilyen ez, amikor valaki(k)nek nem tetszik valamelyik komment és zsigerből lepontozzák.
2023. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14

Rá se ránts Barátom, az értelmesebbje szórakozni jár ide, az abszurd vagy értelmetlen kérdéseken, ugyanilyen válaszokon és tojik a pontozásra!

Sőt, bizonyos értelemben még az önbizalomnak is jót tesz, amikor az ember szembesül a többségi szinttel.:)

2023. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én imádom az ananászos pizzát. Mindig azt eszek!
2023. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!