Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyitva a panel teteje, fel...

Nyitva a panel teteje, fel lehet menni, lehet ott bográcsozni?

Figyelt kérdés

Mivel ki kéne menni, messzire pestről ahol lehet szabadban bográcsozni vagy lecsót főzni (meg tuti foglalt minden kijelölt bogrács hely) felmehetek a tetőre azt ott főzhetek lecsót meg ilyeneket?

Komoly kérdés.

Persze figyelnék arra hogy ne olvadjon le a panel teteje.



2023. márc. 19. 14:22
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nem tudom, de jó ötlet
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem lennének vidámak a tűzoltók amikor felérve a tetőre ott találnának téged, ahogy éppen kevered a bogrács tartalmát. Mert hogy lenne aki kihívja őket, abban biztos lehetsz.
2023. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jogos. Bár adnék nekik 1-1 tányérral, annak azért biztos tökre örülnének.

Másik ötlet, a Népszigeten lehet bográcsozni? Kiviszek a dunapartra egy bográcsot meg fát, azt főzném a jó kajákat.

2023. márc. 19. 14:31
 3/13 A kérdező kommentje:

szeretek főzni, csak tudjátok, itt a jó időbe bográcsoznék meg bbq-znék nagyba, csak hát pesten nehéz ha nem kertes házban él az ember fia, lánya

nehéz az élet

2023. márc. 19. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A Dürer kertnek vannak hivatalos bográcsozós helyei, sőt, még bográcsot is lehet tőlük kölcsönözni.

Találtam egy listát, hol lehet bográcsozni Budapesten: [link]

2023. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Most jut eszembe, kicsit odébb van a város közepétől ugyan, de az Ördög-orom tetején is van kijelölt tűzgyújtó hely.
2023. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

De miért a panel tetején, amikor vannak erre kijelölt a helyek a természetben?

Mennék én is, csak nincs kivel.

2023. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
És mit tennel az ellen, hogy a panel tetején lévő szigetelőanyag ne gyulladjon ki? Tényleg kíváncsi lennék rá...
2023. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát apám, egy kis kábelt nem égetnél ott a város közepén? Azt a suttyó mindenit neki.



Az egy dolog, hogy ez baromi veszélyes, ezt mondták már.


De szociális érzékenységből is nulla, esküszöm, mint aki barlangban nőtt fel.


Ez tutibiztos mód rá, hogy az egész ház meg a szomszéd tömb egy jó része is jól berágjon rátok.


Szerinted azon a blokkon hányan teregettek éppen ki, akinek te jól telefüstölöd a munkaruháját meg az ágyneműjét?

Hány ember szellőztetne?

Akikkel aztán te még X évig össze leszel zárva, és pontosan tudják is hogy te ki vagy.


Én legalábbis tuti tennék a levelesládádba egy kis macskasz@rt egy ilyenért, hogy feltűnjön neki, hogy mások is élnének a közelében.

2023. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd. Nem szabad.
2023. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj 8-as, a bosszú nem megoldás. Nem kell egyből itt lázongani, ne hergeld magad feleslegesen, inkább főzz egy lecsót.
2023. márc. 19. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!