Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen tanultatok meg...

Hány évesen tanultatok meg főzni,sütni??

Figyelt kérdés
Én 18 éves létemre bármihez hozzáérek az vagy meggyullad vagy felrobban,odaég,rossz állagú stb :(
2023. máj. 26. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tíz évesen kezdtem naponta fözni, mert nem volt más lehetöség - ezelött több mint 50 évvel. Akkoriban nem volt annyira meglepö. ha valaki ennyi idösen már néha fözött, a szokatlan az volt, hogy minden nap.
2023. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így kezdi. Gyakorolni kell.
2023. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen a gázt nem tudtam begyújtani. Azóta 43 lettem és főzök-sütök. Aranyérmes házitündér nem lettem, de elboldogulok.
2023. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41 évesen. Nem volt sürgős, feleségem jól főz, meg étterembe is sokat jártunk. Most is csak a hobby miatt csinálom néha.
2023. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 harebell ***** válasza:
16-18 évesen próbálkoztam egyszerű dolgokkal, spagetti, rizseshús, muffin, bögrés sütik stb. Igazából huszonévesen jöttem bele.
2023. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindíg tanul valamit az ember, de olyan 11-12 évesen kezdődött :).
2023. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sütni 12 évesen tanultam a nagyitól, 16 évesen már bonyolult sütiket is lazán elkészítettem.

Főzni anyától tanultam meg 24 évesen.

2023. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8-9 éves lehettem mikor a szüleim kapálni voltak kinn a határban és mikor hazaértek szedtem frissen és bontottam borsot és borsó levest főztem nekik. Arra emlékszem, hogy minden fűszer benne volt, de valamiért a sót elfelejtettem. Mikor hazaértek a szüleim nagyon nagyon örültek neki és még mondták is, hogy nem baj, sót lehet bele rakni. :)

Jól laktak belőle így is, nagyon aranyosak voltak:)

Onnan indult nálam az, hogy elkezdek főzni és meglepem őket. Szegény édesanyám is örült neki egy meleg, kimerítő napi kapálás után, hogy nem kellett neki állnia főzni :)

2023. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!