Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés nélküli aprósütemény...

Sütés nélküli aprósütemény recepteket tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

sütő hiányában olyan aprósüteményt kell készítenem egy családi összejövetelre, ami gyorsan megvan és sok lesz belőle!

köszönöm


2010. okt. 11. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcsös kekszes, még annyit hozzá, hogy nagy csomag háztartási keksz kell hozzá!Isteni finom, mikor összeérik, én banánnal szoktam készíteni, azzal a legfinomabb szerintem:)


[link]

2010. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kakaós-csokis kekszes,kókuszgolyó,puding bomba.
2010. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi, jól néz ki!

még annyit felejtettem el írni, hogy mindezt 250 km-re el is kell szállítanom :-(

2010. okt. 11. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Joghurt torta,
2010. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kókuszgolyót ismerem (és persze imádom is) meg a túrógolyót is, de a másik kettőt, amit írtál nem! leírod, hogy hogyan készül? köszi
2010. okt. 11. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ostya lapokat tudsz tölteni,rétegesen karamellel,majd csokival leönteni.E`des,de nagyon finom.
2010. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kekszeshez kell vaj,kakaó,tej,csoki,nagy csomag háztartási keksz (összetörni)cukor.

Csinálsz folyékony csokit,belekeverni az apróra összetört kekszet,majd fóliával bélelt özgerinc forma´ba önteni.Megvárni még kihül.

2010. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kekszes-almás sütés nélkül


Hozzávalók:

• 1 kg alma,

• 8 dl+8-10 evőkanál víz,

• 20 dkg cukor,

• 3 csomag (12 dkg) főzni való vaníliás pudingpor,

• 50 dkg szögletes formájú háztartási keksz,

• 3-4 evőkanál kakaópor,

• 4 evőkanál porcukor,

• 5 dkg vaj

Elkészítés: Az almát meghámozzuk, kicsumázzuk, és nagy lyukú reszelőn legyaluljuk, de elég szeletelni is, úgyis puhára fő. Lábasba töltjük, 5 dl vizet ráöntünk, a cukorral ízesítjük, kb. 10 perc alatt puhára főzzük. Közben a pudingport 3 dl vízzel kikeverjük, az almához öntjük, és kevergetve 2 percig főzzük, ezalatt jól besűrűsödik. Egy kb. 28x23 centis (kb. ½ gáz tepsi) tepsi alját keksszel kirakjuk, a már csak meleg krémet óvatosan, egyenletesen rákenjük. A tetejére szép sorban keksz kerül. A kakaóport a porcukorral meg 8-10 evőkanál vízzel kevergetve fölforraljuk, a tűzről levéve a vajat hozzáadjuk, majd ezt a mázat a süti tetejére kenjük. Jól behűtjük, ezalatt nemcsak összeérik, hanem össze is áll, így lehet majd szeletelni (meg kell próbálni az alsó sor keksz fölé helyezni a felső sort, és akkor szépen lehet majd szeletelni)

2010. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kókusztekercset. Könnyű, finom, jól szállítható és látványos.
2010. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!