Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vendégváró ételeket...

Milyen vendégváró ételeket szerettek/szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
Reggeliről és ebédről van szó.

jan. 6. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Virsli, rántotta több változatban zöldségek kolbász sajt a reggeli.

Ebéd nagyon sok rétű de egy húsleves rántott szelet burgonyapüré+párolt zöldség mindenkinek megfelel

jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

"húsleves rántott szelet burgonyapüré+párolt zöldség"

EZ AZ, amit jóformán senki sem szeret, legfeljebb megeszi jólneveltségböl, de sok mindenkinek nem ehetö különbözö egészségügyi és elvi okokból

jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Reggelire hidegtal. Tojas sonka aszalt gyumolcsok szalami srb
jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Csakis olyanokat, amiket az adott vendégek szeretnek és megesznek. Elöre érdemes megérdeklödni, ma már rengeteg ember van, aki valamit nem eszik meg, pl allergia, túlérzékenység, speciális étrend miatt.
jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Készíteni? Semmit. Kiteszem az asztalra a szalámit, zöldségeket, kenyeret és mindenki vesz-választ magának.


Nem vagyok bejárónő.

Ebédre pedig nekünk rendelek valamit

1. mert nem főzök 5-6 főre

2. én érzékeny vagyok, nem ehetek bármit, a vendégek meg nem biztos, hogy szeretnék a pl. gm tésztát vagy a vegán majonézt ilyesmi :D

jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

1-es, én pl gluténérzékenyként pont nem ehetném meg az általad kínált, mellegleg halál unalmas rántott cuccot.


Ezen kívül vendéglátóként nem vagyok hajlandó fél délelőtt a konyhában panírozni, mert kell vagy 10 hús öt emberre.

jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kitana. ***** válasza:
82%

Nem tudom, én soha nem várok étellel senkit. Karácsonykor együtt sütöttük meg gyorsan a vacsorát, mikor átjöttek anyáék. (Nem volt egy bonyolult kaja, kacsamell körettel.) Szilveszterkor együtt dobtunk össze szendvicseket a barátnőimmel. Ha csak beszélgetni jön át valaki, nem szoktunk enni, olyankor csak teát, kávét, üdítőt kínálok, vagy ha olyan az alkalom, akkor alkoholt iszunk, ilyenkor sós rágcsálnivaló van itthon mellé.

Ha konkrétan enni akarnék valakivel, akkor előbb hívnám át egy közös főzésre, de akkor meg úgyis azt esszük, ami mind a kettőnknek megfelel, lehet akár bonyolultabb is.

jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Reggelire: Virsli/ felvágott/kenyér/vaj/sajt/rántotta vagy tükörtojás/ zöldségek:avokádó,uborka,paprika,paradicsom.



Ebédre: vagy valami salátát készítek: jégsaláta/zöldségek/kenyérkocka/sajt

vagy húslevest


Másodiknak sütőben sült csirke/ csirkecombok krumplis hagymás répás ágyon.

jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!