Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejföl nélkül almáspite?

Tejföl nélkül almáspite?

Figyelt kérdés

A recepten van tejföl, de itthon nincs. Mivel lehetne pótolni?

7 dkg- ot ír a recept.



#almás pite #Tejföl nélkül
febr. 24. 14:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert a kérdező arra volt kíváncsi, hogy mit tehet bele helyette, nem arra, hogy ki hogyan csinálja tök másképp. Nem a kérdésre válaszoltak.
febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül csak nagyon kis mennyiségű tejet tettem bele.

febr. 24. 16:52
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Csinálok ilyet is olyat is. Mindkettő finom.
febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyikám mindig tejet tett bele.
febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es: milyen az "eredeti" almáspite??? Ugyanis nincs EGYELTEN EGY eredeti recept, hanem sok különbözö
febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
De ez akkora hülyeség, ha nincs otthon tejföl akkor nyilván tejföl nélküli receptet kell hogy készítsen de még is lepontozást kapott mindenki aki szerint nem kell az bele
febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

18-as: próbálj már meg kicsit gondolkodni! A kérdezönek VAN egy receptje, amit el akar készíteni, ha ebböl kihagyja a tejfölt, akkor nem biztos benne, hogy jó lesz (idöközben elmodnták neki, hogy igen, mit tud helyette használni).

Viszont olyan receptje nincs, ami tejföl nélküli, olyat már csak ezért sem tud készíteni, másrészt még ha találna is receptet, nem tudhatja, melyik jó, és adott esetben lesz egy ehetetlen kisérlete!

febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Ja érdekes mód most akkor is az megy hogy aki szerint tejföllel nem jó azt lepontozzuk de aki szerint úgy finom azt fel
febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
18-as: mert szerintem mindenkit zavar, hogy a teljföl miatt ilyen cirkuszt csinálsz és egyáltalán nem a kérdésre válaszolsz!
febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak én írtam azt hogy nem kell bele, nem kell senkit lepontozni aki nem szereti bele ennyi
febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!