Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pulykacomb bőre alá lehet...

A pulykacomb bőre alá lehet rakni zsemletölteléket?

Figyelt kérdés

Eddig csak natúrban sütöttem pulykacombot és nagyon bejött mindenkinek, viszont eszembe jutott, hogy mivel jó nagy a combja a csirkéhez képest, sokkal több petrezselymes-zsemlés töltelék férne oda.

Rákerestem, hogy létezik-e ilyen, de nem találtam.

Lehet nem passzol hozzá valamiért, vagy nehezebben sülne meg?


márc. 2. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Persze, hogy lehet. Nyugodtan, ugyan úgy mint a csirkecombot is szokták tölteni. Sokan a pulykacombot belül töltik meg különböző töltelékkel. De a bőre alá is lehet rakni. Szerintem finom úgy is. :)
márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, oda tilos.
márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze.
márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet .
márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván nem írtam volna ki, ha csak egy receptet is találok, mint egyfajta megerősítés, hogy igenis létezik ilyen, de így hogy sehol nem találtam, úgy voltam vele, hogy lehet valamiért nem passzolna hozzá. Na akkor holnap az lesz az ebéd, ma bepácoltam, holnap reggel pedig elkészítem hozzá a tölteléket. Pennyben le volt akciózva, 800 ft volt kilója, megint olcsón eszünk finomat. :D
márc. 2. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire sül össze a tetején a bőr és a töltelék kipotyog.

Csirkecombot a lúlról is tartja.

márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# Már késő, bent van a sütőben. 11 óra körül kiderül. Ha kipotyog, hát kipotyog, legfeljebb megesszük külön.
márc. 3. 08:52
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Na ilyen lett, rajta maradt. Finom volt, de tényleg csak akciósan éri meg az inak miatt. :/

márc. 3. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom már megsütötted, de én találtam receptet. Ugyan nem zsömlés, de a bőr alá tölti:

[link]

márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Összességében én sem zsemléből, hanem teljes kiőrlésű 3 napos megmaradt kenyérből készítettem. :D S mivel nem volt itthon friss petrezselyem (max nyáron lesz) így boltival pótoltam, plusz lestyán, plusz metélőhagyma, azaz vegyesfűszeres lett. De jó volt így, a baj csak annyi hogy valamiért csordultig volt inakkal, míg az alsó comb a múltkor nem…
márc. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!