Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit süssek neki?

Milyen sütit süssek neki?

Figyelt kérdés

Alakulóban lévő kapcsolat, a pasit valamilyen általam sütött sütivel szeretném meglepni... Mindent szeret, nem válogat, én viszonylag tapasztalt vagyok a konyhában.

Valami olyan bevált süti receptet keresek, ami mutatós, finom, és max 2-3 óra hossza alatt megvan.

Nem, a google nem a barátom.

Köszönöm előre is!


ápr. 1. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én tiramisut csinálnék neki, igaz nem kell sütni de nagyon megnyerő és gyorsan megvan.

Ami komplikáltabb de mutatós az pl. a méteres kalács.

Vagy ha csinálnál neki egy csokis-banános muffint.

Esetleg eper-charlotte ha nagyot akarsz villantani.

Ha még eszembe jut valami akkor írok.

ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Pasi vagyok.Aminek örülni szoktam,csajom rendszeresen süt nekem.Brownie,meggyes pite,túrófánk.Szokott ilyen ananászos-túrós sütit is,annak nem tudom a nevét.De imádom.
ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most husvetra csinaltam eloszor repatortat, halal egyszeru, a legbonyulultabb resze az volt, amikor a repat kellett reszelni…:D

Nem tudok sutni egyaltalan, de ez olyan jol sikerult, hogy szerintem majd a ferjem szulinapjara is megsutom, neki is nagyon izlett.


[link]


En a mascarpones kremet tettem a tetejere es ennyi. Az is halal egyszeru volt, a felkenese se egy nagy cucc. De felbe is lehet vagni a tesztat es akkor a ket lap koze tolteleknek is lehet tenni.

ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a gesztenyés sütiket,
ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most tanultam meg kefíres-meggyes kevert sütit csinálni. Pillanatok alatt megvan, össze kell keverni a tésztát, sütőpapírral bélelt tepsibe mehet, aztán rá kell szórni a meggyet.
ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Diós kosárka,
ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Zserbó

Fánk (szalagos, csöröge, stb)

Muffin (nagy a választék az interneten, nézd a nosalty- t)

Tiramisu

Piték (almás, meggyes, stb)

Brownie

Kekszek (pl amerikai csokidarabos)

Mézes- krémes (nosaltyn találsz receptet)

Akár készíthetsz lángost is

Aranygaluska

Kókuszgolyo

Kokuszkocka (ausztrál; nosalty)

Keksztekercs

Banán/csokikenyér

Pogácsa



És a lista folytatódik, folytatódik.

ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb férfi az egyszerű süteményeket szereti, nem a bonyolult, habos-babos tortacsodákat. Süss neki piskótaalapra egyszerű krémest, vagy keverttésztás meggyest, esetleg egy sima kalácsot, fánkot, gesztenyepürét, almás lepényt, rétest stb.


Ja! És ami még nagyon fontos! Sós sütemény is legyen, pl. pogácsa, mert sok férfi inkább a sósat szereti.

ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
87%
Kráter szelet, valami csoda.
ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy browniet sütnék, kevernék bele meggyet. Vagy "boszorkánymáglyát", azt nem is kell sütni, nagyon finom, én sűrűn csinálok. Üsd be a keresőbe, és kiadja.
ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!