Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsintatésztában/orly...

Palacsintatésztában/orly tésztában sütött ételeket sütőben hogyan lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés

Először is kérek mindenkit, fogadja el, hogy most sütőben kell készíteni, serpenyöben, olajban nem lehetséges (egészségügyi okok miatt).

A problémám a következő: ha a tésztába bemártom az ételt, a sütőben szétfolyik a tepsiben a tészta, és mire megsülne, az alja odaragad, amit utána alig lehet elmosogatni. Sok különbözö receptet próbáltam, de az eredmény mindig ugyanaz, ezért gondolom, nem a recept a gond, hanem valami a technológiával.

A neten talált receptekben, videókban meg szépen rajta marad a tészta, és nem sül le semmi az aljára.

Aki szokott ilyen módon sütni valamiket, segítsen, mi lehet a probléma!

Előre köszönöm, ha segít valaki.



#palacsintatésztában sütés
máj. 1. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Szilikonformába nem kell olaj, csak teljesen tisztán kell legyen..
máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A muffinforma nem igazán megoldás, mert akkor a forma alján gyülik össze a lefolyt tészta.

De köszi a válaszokat.

máj. 2. 18:53
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
11 vagyok, nyugodtan pontozzon le aki javasolta, NEM kell bele olaj, meg semmi, soha nem rakok és gyönyörű muffinokat sütök. De ehhez amit kérdező szeretne, szerintem sem jó, én arra is gondoltam, hogy az aljába lehet nem marad tészta, mert a töltelék kinyomja maga alól. Remélem a fagyasztós ötlet beválik. Azért gondoltam rá, mert sok ételt szoktak így, hogy max elősütve van.
máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozott le, ne törödj vele, mindenhol elöjönnek a lepontozók.
máj. 2. 19:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Buffalo karfiolt csináltam eddig igy, az tok jól működik.
máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Meg tudnád írni pontosan, hogy sütöd? Amit most akartam volna, az ennek egy változata, ízre jó volt, csak nem volt szép.
máj. 4. 07:20
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt csináltam. Szépnek ez sem volt szép😅

máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért érdekelne, hogy lehet szépre is csinálni, nem csak finomra.

máj. 11. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!