Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 5 perces pizza recept?

5 perces pizza recept?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy videót (meg is csináltam), amiben egy anyuka csinált egy serpenyős pizzát. A videó címe valami olyasmi volt, hogy 5 perces pizza és körülbelül annyi volt benne, hogy a hölgy a hozzávalókat belepakolta egy serpenyőbe, összekeverte, megsütötte, aztán rápakolta a feltéteket és tovább sütötte, aztán kész is volt. Nagyon bevált a recept és úgy emlékszem, hogy le is mentettem, de most mégsem találom sehol. Valaki esetleg tudja, hogy melyik videó ez? Vagy esetleg idő közben le lett törölve? Előre is köszönöm a válaszokat.

máj. 11. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem ez volt az, de azért köszönöm. A videó magyarul volt.
máj. 11. 14:00
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Vagy simán rakeresel serpenyos pizza 5 perc alatt

máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
hadd ne kelljen már helyetted gugliznunk...
máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Meglesz ez.
máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Megpróbálom megkeresni neked - régebben én is belefutottam, azt hiszem, serpenyös pizza néven, de most egyelöre nem találom.
máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Az az érzésem, hogy idöközben nincs fenn a recept.

Amire emlékszem, nek készített külön tésztát, a lisztet, élesztöt meg folyadékot a serpenyöben keverte össze, így félig folyós tészta lett, amit elkezdett fedö alatt sütni, kis idö múlva tette rá a feltéteket és készre sütötte. Amiben nem vagyok biztos, de úgy rémlik, hogy a tésztát nem kellett megfordítani.

Esetleg próbáld a saját mentéseid között kerestetni csak pizza néven, hátha mégis megtalálod.

máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem az mikor joghurt kell bele? Akkor nem kell élesztő se
máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Biztos kész van 5 perc alatt? És tényleg pizza?
máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem a kérdezö vagyok, régebben én is elkészítettem.

A szuper az volt benne, hogy nem kellett bele más, csak liszt, élesztö meg folyadék (a legtöbb ilyesmibe tejfölt, joghurtotm majonézt, tojást tesznek, ami borzasztó), ez kb olyan volt állagra, mint egy nokedlitészta.

Mivel egy adagnyi sült egyszerre, ezért tényleg kész volt 5 perc alatt.

És természetesen nem egészen olyan volt, mint egy "igazi" pizza, de valamennyire emlékeztetett rá, ízre jó volt és mivel ennyire gyors, hamar kész lett, ha valamiért nem volt idö többre.

máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!