Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Útravalót ajánlanátok?

Útravalót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
5 napos út, nagyrészt a kocsiban leszünk. 5-en megyünk, kajára nem akarunk költeni, abban maradtunk, hogy mindenki hoz valamit. Ötleteket kérek, az egyszerűtől a bonyolultig, az olcsótól a drágábbig minden jöhet.

máj. 11. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv. Szarazkolbasz. Mondjuk mivel eszed, 5 napos kenyér az már beton
máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem értelek, ha nincs pénzetek venni ennivalót, akkor minek mentek bárhová is? Olyan étel, ami 5 napig ehetö (és valószínüleg még hütési lehetöség sincs) nem létezik, esetleg vegytek egy nagy kenyeret meg visztek zsírt és zsíros kenyeret rágtod egész idö alatt.
máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Kempinggáz, serpenyő és a konzervbabtól kezdve minden konzervet lehet enni...

Tojás, virsli kolbász stb is jólenne de mivel azt hűteni kell kilőve...

Bár ezek mosogatással is járnak.

máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha gyakorlatilag folyamatosan az autóban vannak, nem praktisus közben kempinggázzal szórakozni!
máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4# Gondolom nem lesznek 5 napig 0-24ig kocsiba...

Ha igen én beposhadnék. Szemétbe is belefúlnak, meg kell állni úgyis valahol.

De ha nem viszont akkor száraz dolgok jönnek számításba...Meg a konzerv csak nem melegítve.

máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Különféle készételkonzervek.Lencsefőzelék,pacalpörkölt,rakott káposzta..stb.Bár azt nem árt megmelegíteni..Kenyér helyett kétszersült.Arra közvetlenül fogyasztás előtt rákenve ;konzervmájkrém,kacsa,libamájpástétom.
máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem 5 napig leszünk a kocsiban. Oda 20 óra, vissza 20 óra, és még ott is autózunk sokat. Lehetőség szerint viszünk. Nekünk fasírt és rántott csirkecomb jutott eszünkbe, és jó pár szál kolbász.

Munka ügyben megyünk, valójában van pénzünk, csak spórolni szeretnénk, ehhez várom a további ötleteket.

máj. 11. 20:39
 8/12 scamdemic ***** válasza:
100%
Vihettek hűtőtáskát is, legalább egy napig tartja a hideget jégakkukkal, ha jól zár, abba pedig mehet olyan kaja, aminek kell hűtés, és 1-2 napon belül elfogy. Én szendvicseket szoktam vinni felvagdosott paprikával, azt még vezetés közben is tudom enni. Meg pogácsákat, bár kétnaposan már az sem olyan jó. Száraztésztát is szoktam vinni, pl. darált mákkal, mandulával, dióval jó lehet, főztem már kemping gázfőzőn autópálya-pihenőben. Üveges bolognai öntettel is jó lehet.
máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván konzerv ami eláll de plsült hús,fasírt rántott szelet ok.Hozzá kenyér savanyú.+ Kolbász szalámi
máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pizzás csiga
máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!