Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom, KIPRÓBÁLT narancstorta...

Finom, KIPRÓBÁLT narancstorta receptet keresek. Esetleg akad valakinek egy?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmnek lesz a 18. szülinapja és szeretnék valami igazán finom tortát sütni rá, de nem csak a szokásos fekete erdőt meg rokokót... neten keresgéltem de nincsenek a kiszemeltjeimnél kommentek és szeretnék hallani visszajelzéseket is hogy biztosra menjek. Ha valaki esetleg tudna ajánlani az nagy segítség lenne :) kandírozott narancsos is jöhet mert azt már előre elkészítettem mert a díszítésbe mindenképpen szeretnék tenni. Előre is köszönöm!! :)
2011. febr. 19. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

_turotorta_recept_7170

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek nagyon jők és egyszerűek

esetleg ha nincs időd vagy tapasztalatod vehetsz már előre készített piskótalapot és úgy csinálod a tölteléket

kandírozott narancsból pedig csinálhatsz díszt vagy marcipánból, csokoládéból, felolvasztasz csokit, alufóliára kiöntöd(esetleg megrajzolod a fóliára) és ha már megdermedt akkor szépen óvatosan csak felszeded róla ás mér kész is

vagy túróból(beleforgathatod narancshéjreszelékbe is) formázol kis golyókat és a torta szélére ráteszed díszítésképpen, mutatós tud lenni, persze a túrót előtte ízesísd

2011. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

éppen két hete csináltam ezt meg, és NAGYON finom lett:):)

[link]

2011. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a linkeket, nagy segítség volt :) mindegyik olyan jól hagnzott hogy nem is tudtam választani szóval mindegyikből kiválogattam a jó ötleteket és úgy hoztam össze egyet és nagy sikere lett!! :) de anyum szülinapja is közeledik szóval ki lesz próbálva a többi is :D
2011. márc. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!