Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek a 2 közül melyiket...

Szerintetek a 2 közül melyiket az egyszerűbb/olcsóbb elkészíteni?

Figyelt kérdés

A párommal most leszünk fél évesek, és szeretnék egy meglepetés vacsorát készíteni, és találtam ezt a 2 receptet, és érdekelne a véleményetek, hogy melyiket csináljam meg inkább.


[link]


[link]


2011. febr. 25. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hűű nehéz dönteni

De szerintem az őzgerinces jobban néz ki, a másikat ha elrontod, ronda lesz .. :)

Megéheztem.. :D

2011. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csorog a nyálam.Mindkettő jól hangzik és jól néz ki,de ahogy azt az első válaszoló is írta,2-nál könyebb hibázni...Sok boldogságot :)
2011. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel szinte ugyanazok az alapanyagok kellenek mindkettőhöz, ezért költségvetésben egyforma. Én mindkettőt kipróbáltam már, ugyanezek a receptek alapján. Ezért én a pulykatortát választanám. Nyugodtan csinálhatod azt is csirkemellel, ha akarod. Én szoktam a húsrétegek közé tenni vöröshagyma karikákat is, ha szeretitek. Egyáltalán nem csúszik szét, mivel nincs benne túl sok folyékony anyag azon a pici tojáson és sajton kívül amiben megforgatod a húst. Ellentétben a másik recepttel. Ha mégis az őzgerinc formásat választod, akkor számolj vele, hogy messze nem elég a 40 perc sütési idő, mert nyers marad a kockahusi. Nekem vissza kellett még tenni a sütőbe, amikor kész lett akkor meg szeletelésnél széthullott az egész, pedig mindenből annyit raktam bele amennyit írt a recept. Az első recept egyből sikerült és bármikor megcsinálom. A másodikat azóta se próbáltam, mert kínos emléket hagyott amikor az asztalra kellett raknom, nem volt valami bizalomgerjesztő a szervírozása. Talán egyszer megpróbálom újra kevesebb tejföllel. Csak azért írtam le nehogy akkor kapj dührohamot, amikor készíted a nagy napra, de lehet Te ügyesebb vagy. :)
2011. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2011. febr. 25. 16:25
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként a másodikhoz kell még valami köret? ha igen, akkor mi a jó hozzá?
2011. febr. 25. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Krumplipürét vagy valamilyen rizst készíts hozzá, esetleg még valami savanyúság. A sült krumplit nem ajánlom, mert a bacon is olajos, és megterhelő lenne a gyomornak. Én pürét szoktam.
2011. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszi
2011. febr. 25. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Remélem jól fog sikerülni. :)
2011. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!