Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó gyors receptek?

Olcsó gyors receptek?

Figyelt kérdés

googleba mindent kiad csak nem olcsót és nem gyorsat, szóval onnan légyszi ne másolgasson senki.

Beváltakra lennék kíváncsi, nem kell, hogy lenne benne hús.


2011. ápr. 9. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Krumplifőzelék+sült virsli.

Tarhonyás kolbász vagy tarhonyás hús.

Megláttam a kérdést és most ezek jutottak eszembe,majd még gondolkodom.

2011. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
oks köszi
2011. ápr. 9. 14:53
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Főzelékek, tojásleves, húsleves (bár az nem gyors), almáspite, madártej, paprikáskrumpli, borsóleves, sült csirkemell vagy szárny krumplipürével vagy sültkrumplival, piskóta csokiöntettel. Szerintem ezek nem annyira drágák. És aránylag gyorsan készen vannak kivéve a leves. Több saja most nem jut eszembe..
2011. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Az a helyzet, hogy én olyan kajákon is bőven elélek (sőt, azok a kedvenceim), amikre a legtöbben csak akkor vetemednek, ha már nincs mit enni:D (legalábbis én ezt vettem észre a környezetemben). Ja, és húst nem eszek, szóval hústartalmú kajákat nem nagyon tudok mondani:)


Tejbegríz, vajaskenyér+tejeskávé, sütőben sült rozmaringos vajas krumpli, chilis hasáburgonya( [link] bármilyen zöldségleves, almaleves (tejjel vaníliás pudinggal), Tésztaételek- amilyen variációban tetszik, krumplis pogácsa,ha belefér a keretbe: saláták (például egy pohár joghurtot összekeversz valamennyi reszelt répával és káposztával), keksz tejjel , 1 kg alma (van, hogy egész nap csak almát eszem, és tök jól elvagyok rajta:D, ja, és omlett (esetleg (az alap rengeteg vöröshagyma mellett) zöld hagymával és kevés reszelt sajttal), meg még sorolhatnám:D Ha nem vagy hízékony (sajnos én az vagyok), akkor ezek tök jók (szerintem) és legalábbis el tudnék ennyin élnixD Csak 1) kevés a zöldség és gyümölcs 2) sok a szénhidrát, szóval hosszútávon nem túl jó.

2011. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Egy nagy kedvencem:


Nomád gomba

Tegyük serpenyőbe a gombát, a durvára vágott vöröshagymát és a zsiradékot. Sóval, törött borssal, finomra vágott petrezselyemmel ízesítsük, és saját levében pároljuk puhára. Mikor megpuhult, akkor 4 evőkanál joghurttal forraljuk át és főtt tészta körettel tálaljuk.

2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

gombapörkölt rizzsel vagy tésztával. krumplistészta,

paradicsomleves, lecsó tarhonyával, öntöttkifli.

főzelékek lecsólkolbássszal, tükörtojással.szárazbab, sárgaborsó , lencse szintén valami olcsó feltéttel,bundáskenyér.tojásos nokedli,paprikáskrumpli nokedlivel.

2011. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Borsó leves+grízes tészta.

Bolognai spagetti sajt nélkül is finom.

Fasírt rizzsel.

2011. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (a fasirt meg nem olcsó de nem is gyors)
2011. ápr. 9. 18:13
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
A fasírtot ki lehet hozni 500ft-ból. és az szerintem az viszonylag olcsó 4 személyre meg szoktam csinálni fél ora alatt.
2011. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nembaj xD
2011. ápr. 9. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!