Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek szombaton? Gyors,...

Mit főzzek szombaton? Gyors, egyszerű, olcsó recept kellene.

Figyelt kérdés
Dolgozni fogok aznap így nagyon kevés időm lesz főzőcskézni. A legjobb olyan étel lenne jó, amit előző nap megcsinálhatok és másnap csak rá kell melegíteni vagy összesütni (pl. mint a rakott krumpli csak az már volt a héten)
2011. jún. 22. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rakott kel vagy tökfőzelék stefánia vagdalttal vagy spagetti.
2011. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Ha neked a rakott krumpli egyszerű, és gyors (??), akkor tudom még javasolni a csirkepörköltet, amihez csak tésztát kell főzni aznap.
2011. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

előző este csinálj fasírtot, azt már csa ki kell gyorsan sütni, vagy panírozz be húst, karfiolt stb hozzá csinálsz vajas-petrezselymes krumplit vagy rizst

tarhonyáshús, gulyásleves, paprikás krumpli, tojásos lecsó

öntött karfiol, tészták-pl bolognai, főzelékek sült virslivel, sült husok

sütinek kókuszgolyó, joghurttorta előző nap megcsinálni

2011. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lecsó percek alatt készen van, (ahogyan én csinálom!):

Kevés zsíron szálára vágott vöröshagymát és karikára szelt zöldpaprikát dinsztelek, utána beleforgatom a felszelt füstölt kolbászt, és végül beledarabolom a cikkekre (karikára) szelt paradicsomot. Sóval, borssal, sülthús fűszerkeverékkel ízesítem.


Mellette a sós, vegetás vízben megfő a rizs, ha azt leszűrtem, belekavarom a kész lecsóba, összekavarom, egy kicsit összesütöm, és kész. Az egész max. fél óra alatt készen van!

2011. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A rakott krumpli úgy van kész gyorsan ha két napig sütöd, főzöd :) Tehát 1.nap megfőzöl mindent és összeállítod 2.nap csak ráöntöd a tejfölt és sütőben megsütöd

Lehet gyros tálat csinálok, abban is mindent előre össze tudok készíteni és másnap csak a húst kisütöm és ráöntöm a salira. Nyami, nyami

2011. jún. 23. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!